TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A është ky mashkulli me të cilin po pret fëmijë Genta Ismaili?

Botasot - 11.09.2019

Lajme të shumta janë përhapur kohëve të fundit rreth Genta Ismailit rreth një shtatzënie të mundshme të këngëtares. E sikur për të ‘konfirmuar’ një lidhje të mundshme e për të shtuar edhe më shumë ...

Genta Ismajli shtatzënë?!

Durres Lajm - 11.09.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave, sepse prej disa kohësh thuajse është 'zhdukur'. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen ...

Çka po ndodh me Genta Ismajli?

Zhurnal - 11.09.2019

IsmajliDikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund.Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt ...

U zhduk nga rrjetet sociale, Genta Ismajli në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është zhdukur. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen në ...

“Zhduket” Genta Ismajli

Gazeta Express - 11.09.2019

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor ...

"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që poston çdo ditë duke na treguar jetën në fshat apo kohën që kalon me gjyshërit.

Genta Ismajli në pritje të ëmbël?

Tetova Sot - 11.09.2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është ‘zhdukur’. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen ...