TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vdes babai i këngëtares së njohur shqiptare

Botasot - 12.01.2019

Babai i Julka Gramos ka ndërruar jetë. Këngëtarja hyri mbrëmë në Instagram për të rrëfyer lajmin e hidhur të cilin e mori papritur. “Sa ironike… Sot e nisa diten me te qeshura te medha me nje video ...

“Sa ironike, sot e nisa ditën me të qeshura të mëdha”/ Moderatorja e njohur shqiptare në zi, humb babain e saj

SOT - 12.01.2019

Asnjëri prej nesh nuk mundet të parashikojë ndarjet nga jeta të personave më të afërt dhe prandaj të tilla ndarje janë gjithmonë të dhimbshme. Me këtë ngjarje të tillë është përballur dje edhe ...

?Dita më ndryshoi 360 gradë?, moderatores i vdes babai

Albeu.com - 12.01.2019

Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta babai i moderatores Julka Gramo. Julka ka treguar se si për ironi të fatit ditë n e nisi me shumë pozitivitet, por gjithcka ndryshoi me 360 gradë.

Ndahet nga jeta babai i moderatores shqiptare: Dita ime mori kthesë 360 gradë

LajmiFundit - 12.01.2019

Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta babai i moderatores Julka Gramo. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, Julka ka treguar se si për ironi të fatit ditën sot e nisi me shumë pozitivitet, por iu ...

Këngëtarja shqiptare humb babanë, përlot me fjalët (Foto)

BalkanWeb - 12.01.2019

Jeta është me të vërtetë me surpriza. Asnjëri prej nesh nuk mundet të parashikojë ndarjet nga jeta të personave më të afërt dhe prandaj të tilla ndarje janë gjithmonë të dhimbshme.

Këngëtarja shqiptare humb babanë, përlot me postimin e saj

Durres Lajm - 12.01.2019

Jeta është me të vërtetë me surpriza. Asnjëri prej nesh nuk mundet të parashikojë ndarjet nga jeta të personave më të afërt dhe prandaj të tilla ndarje janë gjithmonë të dhimbshme.

”Sa ironike…sot e nisa ditën me të qeshura të mëdha”, moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë

Tetova Sot - 12.01.2019

Ndarja nga jeta e personave të dashur është gjithnjë një dhimbje e madhe për të gjithë, e sidomos kur ajo humbje është babai. Moderatorja shqiptare, Julka Gramo ka postuar në Instagram një mesazh të ...