TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe”

Koha.net - 12.02.2019

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, ka paralajmëruar lansimin e një “bombe”. Në një postim në Instagram, Ghetto Geasy ka thënë se ka ardhur “koha për me e lëshu një bombë”.

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Lajmi.net - 11.02.2019

Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një ...

Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe” (FOTO)

Medial - 12.02.2019

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, ka paralajmëruar lansimin e një “bombe”. Në një postim në Instagram, Ghetto Geasy ka thënë se ka ardhur “koha për me e lëshu një bombë”.

Ghetto Geasy po e sjell ‘bombën’

Botasot - 11.02.2019

Postimi i fundit i Ghetto Geasyt i ka gëzuar shumë fansat. Para disa ditësh njëri nga menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti ka treguar për lajmi.net se Getoar Selimi dhe Majk do të vijnë me nga një ...