TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ky është detaji i cili vërteton se çifti i shoubizit u nda përfundimisht

Lajmi.net - 11.02.2019

Tashmë u vërtetua se ndarje e tyre është përfundimtare. Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, ...

Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë

Botasot - 11.02.2019

E dashura e sulmuesit Lautaro Martinez, po fiton vëmendje dita ditës me videot e postuara në “Instastory”. Ditën e sotme bukuroshja argjentinase nuk ka nguruar të ndajë disa sekuenca me fansat e saj ...

Tatuazhet në Iran, akt i heshtur i rezistencës

Koha.net - 10.02.2019

Studioja e tatuazheve e Mohammedit është e fshehur në dhomën prapa të një dyqani të veshjeve në pjesën më të varfër, jugore të Teheranit. Fotografitë e Al Pacinos, Che Guevaras dhe të Kullës së ...

Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë

Zeri - 11.02.2019

E dashura e sulmuesit Lautaro Martinez, po fiton vëmendje dita ditës me videot e postuara në “Instastory”. Ditën e sotme bukuroshja argjentinase nuk ka nguruar të ndajë disa sekuenca me fansat e saj ...

Dhomat e errëta ku iranianët janë të lirë nga pushteti

Albeu.com - 10.02.2019

Studioja e tatuazheve e Mohammedit është e fshehur në dhomën prapa të një dyqani të veshjeve në pjesën më të varfër, jugore të Teheranit. Fotografitë e Al Pacinos, Che Guevaras dhe të Kullës së ...