TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Sirena” amerikane për sulmuesin francez të Bayernit

Top Channel - 16.04.2019

Franck Ribery po kalon javët e fundit me fanellën e Bayernit të Mynihut, skuadër në të cilën luan që prej verës së vitit 2007, kur u transferua nga Marseille.

I dha fund me Bayernin, Ribery gjen menjëherë ekipin e ri

SOT - 15.04.2019

Mesfushori francez, Frenk Ribery do t’i japë fund aventurës së tij te Bayerni i Mynihit, pas plot 12 vitesh me këtë ekip. 36-vjeçari, ka fituar çdo trofe të mundshëm me fanellën e Bayernit dhe tashmë ...

Ribery ndahet me Bayernin pas 12 viteve, befason me ekipin e ri

Zeri - 15.04.2019

Futbollisti francez, Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munichu në fund të këtij edicioni, pas plot 12 viteve të kaluara në Gjermani, transmeton zeri.info Por, ish-reprezentuesi francez nuk do ...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

Botasot - 15.04.2019

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe ...

Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë

Zhurnal - 15.04.2019

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin me bazë në Katar Al-Sadd – sipas Kicker. 36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e ...

Ribery drejt Katarit

Koha.net - 15.04.2019

Mesfushori francez Franck Ribery pritet që pas përfundimit të këtij edicioni të vazhdoj karrierën te skuadra nga Katari, Al-Sadd. Revista gjermane “Kicker” të hënën ka njoftuar se Ribery do të ...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, shkon në skuadrën e Xavi Hernandes

Albeu.com - 15.04.2019

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe ...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

Alsat - 15.04.2019

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe ...

Ribery pritet të largohet në fund të sezonit nga Bayerni

Telegrafi - 15.04.2019

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munichu në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez – raporton Kicker .

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

Mapo - 15.04.2019

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe ...