TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Artistet shqiptare që pas ndarjes zgjodhën partnerë më të rinj në moshë

Telegrafi - 11.07.2019

Lidhjet e personazheve publike janë gjithnjë shumë më të diskutuara, e më shumë se lidhjet shpesh bujë të madhe bëjnë ndarjet. I tillë është rasti i fundit i artistes shqiptare me famë botërore, Dua ...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

Lajmi.net - 11.07.2019

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin ...

Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri, Anwar Hadid, pak para koncertit në New York

Telegrafi - 11.07.2019

Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën.

Dua Lipa sapo konfirmoi hapur lidhjen e re (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Ditët e fundit në media ka qarkulluar një lajme ku thuhej se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në një lidhje me Anëar Hadid. Dyshja është parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, ...

Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, ...

Gjërat po bëhen serioze, pas lidhjes me të vëllain Dua Lipa merr koment nga Gigi Hadid (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Dua Lipa javë më parë ka përfunduar romancën me kuzhinierin britanik, Isaac Carew. Por, bukuroshja shqiptare nuk ka humbur kohë dhe tashmë ka një të dashur të ri në krah të saj.

Dua Lipa merr pjesë në koncertin e “Prime Day Amazon”, duket sensacionale në të zezë

Telegrafi - 11.07.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qenë e ftuar nderi në koncertin e “Prime Day Amazon”, të realizuar në New York. Ajo ka kënduar para mijëra të pranishmëve disa nga hitet e saj më ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

Gazeta Express - 11.07.2019

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani.

Dua Lipa konfirmon lidhjen e re, puthje pasiononte në publik

BalkanWeb - 11.07.2019

SHBA Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e motrave të njohur, Gigi-it dhe Bella-s, Anwar Hadid. Çifti është fotografuar duke u puthur gjatë një koncerti në Hyde Park në Londër.

Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri

Zeri - 11.07.2019

Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën.

Dua Lipa pjesë e koncertit të organizuar nga “Amazon Music”

Zeri - 11.07.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qenë e ftuar nderi në koncertin e kryeministrisë të realizuar në New York. Ajo ka kënduar para mijëra të pranishmëve disa nga hitet e saj më të ...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

Botasot - 11.07.2019

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2019

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar çifti janë parë të përqafuar dhe duke u puthur në një festival, që është mbajtur në Britani.

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

Botasot - 12.07.2019

Kohët e fundit, Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes të portaleve të huaja për shkak të jetës së saj private. Që pas ndarjes nga Isaac Carew, nisën thashethemet se Dua ishte në një lidhje me ...