TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Miriam Cani mahnit me setin e ri fotografik

Telegrafi - 08.11.2018

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka paralajmëruar se këto ditë do të publikojë këngën e saj më të re. “Në parajsë’ titullohet kjo këngë, së cilës këngëtarja ia ka realizuar edhe klipin.

Miriam Cani ju fton "Në Parajsë"

Gazeta Express - 08.11.2018

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar se gjatë ditës së nesërme pritet të publikohet klipi i saj më i ...

‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

Ina - 08.11.2018

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante. Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore, shkruan ORAinfo.

Pas fotos seksi, ja me kë e ka kaluar ditën sot Miriam Cani

Lajmi.net - 08.11.2018

Miriam Cani mbrëmë ka habitur të gjithë me një foto. Duke qenë se jemi mësuar ta shohim shumë engjëllore, fotografia ku ajo duket tejet elegante dhe seksi ka mahnitur të gjithë, shkruan lajmi.net.

Kështu nuk e keni parë Miriam Canin

Zeri - 08.11.2018

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka habitur të gjithë me një foto. Në rrjetin social Instagram Cani ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi.

Miriami e ëmbël? Nuk e keni parë kur shfaqet seksi… (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2018

Këngëtaren e talentuar shqiptare, Miriam Cani jemi mësuar ta shikojmë thuajse gjithnjë të ëmbël. Por duket se edhe ajo ka vendosur të ndryshojë tashmë.

Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni

Lajmi.net - 07.11.2018

Nuk e keni parë asnjëherë kaq sensuale dhe do befasoheni. Artistja nga Shqipëria, Miriam Cani këtë herë ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit që solli, shkruan lajmi.net Ajo ka postuar një ...

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi

Gazeta Express - 07.11.2018

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ...

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2018

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël. Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të ...

Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto)

Zhurnal - 08.11.2018

Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto) Miriam Cani vjen më "hot" në fotografinë e fundit (Foto) E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël.