TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Habit Monika Kryemadhi: Meta dhe Ruçi janë njësoj fajtorë

Albeu.com - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së në një bisedim të drejtpërdrejtë ne emisionin "Opinion " ka folur për situatën aktuale të krimit në vend dhe përgjegjësitë e Kryeministrit.

Monika bën opozitë dhe i fut një gotë verë LIVE? (VIDEO)

Albeu.com - 12.10.2017

Të dy në lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin “Opinion” kanë qenë kryetarët opozitarë, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi . Kryetarja e LSi dhe kreu i PD-së kanë lëshuar sot akuza të rënda ndaj ...

Kryemadhi egërson tonet: Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën

Albeu.com - 12.10.2017

kryetarja e LSI-së në një bisedim të drejtpërdrejtë ne emisionin "Opinion " ka folur për situatën aktuale të krimit në vend dhe përgjegjësitë e Kryeministrit.

Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

Pas Bashës, edhe Kryemadhi publikon foto: Rama e Tahiri, dreka e darka me kriminelë

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Kryemadhi: Mbajmë përgjegjësinë tonë, Rama duhej rrëzuar që kur shkarkoi Manjanin

Mapo - 12.10.2017

Në emisionin “Opinion” kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka pranuar se LSI është bashkëfajtore për gjendjen në të cilën ndodhet situata e krimit në vend, ajo tha se Rama duhet rrezuar nga LSI që në ...

Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin

Ora news - 12.10.2017

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin. Ajo ka publikuar dy foto në fb, përmes të cilave tregon se me kë po bashkëqeveris realisht Edi Rama.

Habit Monika Kryemadhi: Meta po aq fajtor sa Ruçi që parlamenti është në këtë farë feje

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ankuar ditën e sotme në emisionin “Opinion” për situatën e krijuar në parlament, duke akuzuar qeverisë se po sillet si në kohë ...

Kryemadhi: Rama, si Kim Jong Un. Pa pikë turpi thotë e shava nëpër dhembë Berishën

BalkanWeb - 12.10.2017

TIRANE- Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për fyerjen që bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë seancës së sotme ...

Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët

Mapo - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Tensionet në Kuvend/ Kryemadhi: Po rakordohemi me PD-në…

Mapo - 12.10.2017

Në një lidhje telefonike për emisioni “Opinion”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar lidhur me situatën e sotme e krijuar në Kuvend. Ajo është shprehur se po rakordohen me PD-në lidhur me ...

Basha dhe Kryemadhi në një zë: Rama po u mbyll gojën opozitës

Mapo - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka theksuar se Edi Rama nuk është vetëm një rrezik kombëtar, por edhe rajonal. Sipas saj, kriminelëve nuk u vjen mirë kur i shan, ...

DENONCIMI/ Rama, Dako Klosi dhe Tahiri, të rrethuar nga bandat (FOTO)

Durres Lajm - 12.10.2017

Bomba e Bashës për të fortin e Shijakut të arrestuar në Durrës (FOTO) Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i ...

Kryemadhi: Kemi filluar bashkëpunimin me PD-në, Rama rrezik kombëtar

Gazeta Express - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi flet për bashkimin e opozitës ...

Kryemadhi: Gabimet tona ndaj Ramës

Botasot - 12.10.2017

Monika Kryemadhi, mendon se akuzat e kryeministrit Rama ndaj ish drejtuesve të LSI-së në qeveri janë një mënyrë për të faturuar dështimet e tij në qeverisje.

Kryemadhi: Rama kryeministër që të kujton Kim Jong Un

Java News - 12.10.2017

Në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisioni ‘Opinion’ kryetarja e LSI ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për ofendimin që bëri ndaj ish kryeministrit Berisha.

Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën

Botasot - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin

Albeu.com - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend duke vënë theksin te Kryeministri Edi Rama .

Kryemadhi fajëson Metën dhe Ruçin: Ja pse parlamenti është në këtë farë feje

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ankuar ditën e sotme në emisionin “Opinion” për situatën e krijuar në parlament, duke akuzuar qeverisë se po sillet si në kohë ...

Kryemadhi: Rama si Kim Jong Un, po shkojmë drejt një diktature

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për fyerjen që bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë seancës së sotme plenare.

Kryemadhi akuza Ramës: Ja fotoja që tregon koalicionin e tij me krimin!

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. “Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të ...

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Gazeta Express - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Kryemadhi ‘’godet’’ kryeministrin: Rama dhe Tahiri dreka e darka me kriminela (Foto)

LajmiFundit - 12.10.2017

Monika Kryemadhi godet kryeministrin Edi Rama. Duke publikuar një foto, sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Kryemadhi: Rama e përdori Metën si “antiplumb” ndaj sulmeve

Zhurnal - 11.10.2017

Kryemadhi: Rama e përdori Metën si “antiplumb” ndaj sulmeve Tiranë, 11 tetor - Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka folur edhe për mbështetjen që i ka dhënë LSI-ja, Edi ...

‘Dashuria’ mes PD e LSI: Sulmet? Ishin sa për… fushatë

Mapo - 11.10.2017

Mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim po përforcohen zërat për një bashkëpunim të mundshëm, kur bëhet fjalë për qeverisjen aktuale.

"Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën"

Durres Lajm - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Botasot - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Kryemadhi bashkohet me Bashën kundër Ramës, publikon foton e tij me kriminelët

Albeu.com - 12.10.2017

Pas Bashës edhe kryemadhi ka sulmuar ashpër Ramën në "Opinion".Ajo ka publikuar një fotografi ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

‘Dashuria’ mes PD e LSI: Sulmet? Ishin sa pлr… fushatл

Botasot - 11.10.2017

Mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim po përforcohen zërat për një bashkëpunim të mundshëm, kur bëhet fjalë për qeverisjen aktuale.