TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plagos gjyshërit me thikë, arrestohet te “Fresku” nipi

Top Channel - 12.10.2017

Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen në rrethana të paqarta. Ngjarja ndodhi mesditën e së enjtes rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet.

Qëlloi me thikë gjyshërit në Tiranë, i riu habit policinë me deklaratën

Java News - 12.10.2017

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë ...

Identifikohet autori i plagosjes së dyfishtë, zbardhet dëshmia e tij në polici

LajmiFundit - 12.10.2017

Identifikohet autori i plagosjes së dyfishtë në Tiranë. Blutë bëjnë me dije se autori është shtetasi Beniamin Kasa, i cili qëlloi me thikë gjyshin dhe gjyshen.

E FUNDIT/ E rëndë në Tiranë, nipi ther për vdekje gjyshin e gjyshen

Albeu.com - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Nga të dhënat e para mësojmë se një i ri ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet në zonën e njohur si “Fresku”.

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, reagon policia

LajmiFundit - 12.10.2017

Policia e Tiranës ka ndaluar 19 vjeçarin, i cili akuzohet se ka qëlluar me thikë gjyshërit e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Muhamet Deliu”. Sipas bluvë, shtetasi B. K.

Tiranë, godet me thikë gjyshërit, arrestohet autori

SOT - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si Fresku. Sipas burimeve të dhëna një person u arrestua nga policia, pasi ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin, të cilët janë dërguar ...

Tiranë, nipi qëllon me thikë gjyshin dhe gjyshen

LajmiFundit - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ditën e sotme, ku nipi ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Frëskut, ndërsa mësohet se fatmirësisht nuk kanë ...

Krim në familje në Tiranë

ABC News - 12.10.2017

Një krim i rëndë brenda familjes është regjistruar pak pas mesditës së sotme në periferi te kryeqytetit. Nipi 19 vjecar ka qëlluar me thikë dy gjyshërit e tij.

E rëndë në Tiranë, nipi sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen. Dërgohen me urgjencë në spital

BalkanWeb - 12.10.2017

TIRANË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak pas mesditës së sotme. Një i ri ka sulmuar me thikë duke i plagosur rëndë gjyshin dhe gjyshen e tij.

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

Ora news - 12.10.2017

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në banesë. Ngjarja është regjistruar në zonën e Freskut, në Tiranë. Të plagosurit ndodhen në spital Policia ka arrestuar autorin B. Kaso.

Çmendet nipi, plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

Java News - 12.10.2017

Një plagosje ,me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cilië shtë arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar ...

E rëndë, nipi sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen

Durres Lajm - 12.10.2017

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Dyshohet se shkak është bërë një mosmarrëveshje për çështje parash.

Tiranë /Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij

Lajmi.net - 12.10.2017

. Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes. 19-vjeçari plagosi me thikë gjyshin nga nëna, Shaban Agai 80 vjeç dhe gjyshen Hajrie Agai 70 vjeç, të ...

Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet

Mapo - 12.10.2017

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po ...

Zbulohet identiteti i të riut që plagosi me thikë gjyshërit në Tiranë

SOT - 12.10.2017

Identifikohet i riu që plagosi me thikë gjyshen dhe gjyshin e tij në Tiranë. Bëhet fjalë për 19-vjeçarin B. K., i cili u arrestua nga policia. Më datë 12.10.2017, rreth ora 13:00, jemi njoftuar se në ...

Tmerr në Tiranë, 19-vjeçari drogaxhi ther me thikë gjyshen e gjyshin

Albeu.com - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një i ri ka qëlluar me thikë gjyshin e gjyshen e tij në banesën e këtyre të fundit. Autori i ngjarjes së rëndë është Beniamin Kasa.

Tiranë: Nipi plagos me thikë gjyshërit

Lajmi.net - 12.10.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një 19-vjeçar ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij. Policia bën të ditur se është njoftuar për ngjarjen rreth orës 13:00, se ...