TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Ti je “motra” e madhe, ke edhe 13 motra të tjera (Video)

BalkanWeb - 13.10.2017

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra duke ironizuar me Ramën ...

Kryemadhi thumbon Ramën: Më erdhi keq kur të pashë duke qarë

Albeu.com - 13.10.2017

Kryemistri Edi Rama ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ironizoi LSI dhe kryetaren e saj Monika Kryemadhi duke e quajtur “motra”. ”Po e nis si motra, megjithëse motra e madhe ja ku është dhe ka 13 ...

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Po flas si motra e madhe, ja çfarë i kujton ai (Video)

BalkanWeb - 13.10.2017

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra e madhe, duke ironizuar ...

Ky është detaji që nxorri krejt "zbuluar" mbrëmë Monika Kryemadhin

Albeu.com - 13.10.2017

Monika Kryemadhi ka treguar se është një grua e fortë në politikë dhe me sa duket burimin e frymëzimit e merr nga gra të famshme në botë. Ndërkohë që ajo fliste mbrëmë në emisionin "Opinion" pas ...

Kryemadhi: Po e nis si motra, meqë motra e madhe me 13 motra është këtu

Ora news - 13.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, duke marrë nga shkasë nga deklaratat e djeshme të kryeministrit Rama që e cilësoi LSI-në si “motër”, e konsideroi Ramën si motër të ...

A jua kapi syri këtë detaj të çuditshëm në bibliotekën pas shpinës së Kryemadhit?

Albeu.com - 13.10.2017

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte mbrëmë në një lidhje live nga zyra e saj në emisionin "Opinion" duke folur për një front të bashkua opozitar, ndërkohë që bëri edhe deklarata të forta siç ...

Kryemadhi e akuzon për lidhje me krimin, Rama i lexon një listë ‘bëmash’ nga emërimet e LSI

Java News - 13.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka replikuar sot ne Parlament me kryeministrin Edi Rama te cilin e ka akuzuar per lidhje me krimin. “Pse ka frikë zotëria nga fotot, po të jetë burrë thotë unë jam ...

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Po flas si motra e madhe, tollumbi i krimit po të hyri…! Reagon Rama: Emërimet e LSI…!

Gazeta Tema - 13.10.2017

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra e madhe, duke ironizuar me Ramën ...

Kryemadhi: Çdo ministër i Ramës përfaqëson një klan mafioz (Video)

Zhurnal - 13.10.2017

Kryemadhi: Çdo ministër i Ramës përfaqëson një klan mafioz (Video) Tiranë, 13 tetor - Klanet mafioze janë të shtrira në qeverinë shqiptare dhe çdo ministër i qeverisë Rama përfaqëson një klan mafioz ...

Habit Monika Kryemadhi: Meta dhe Ruçi janë njësoj fajtorë

Albeu.com - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së në një bisedim të drejtpërdrejtë ne emisionin "Opinion " ka folur për situatën aktuale të krimit në vend dhe përgjegjësitë e Kryeministrit.

Monika bën opozitë dhe i fut një gotë verë LIVE? (VIDEO)

Albeu.com - 12.10.2017

Të dy në lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin “Opinion” kanë qenë kryetarët opozitarë, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi . Kryetarja e LSi dhe kreu i PD-së kanë lëshuar sot akuza të rënda ndaj ...

Kryemadhi egërson tonet: Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën

Albeu.com - 12.10.2017

kryetarja e LSI-së në një bisedim të drejtpërdrejtë ne emisionin "Opinion " ka folur për situatën aktuale të krimit në vend dhe përgjegjësitë e Kryeministrit.

Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

Pas Bashës, edhe Kryemadhi publikon foto: Rama e Tahiri, dreka e darka me kriminelë

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Habit Monika Kryemadhi: Meta po aq fajtor sa Ruçi që parlamenti është në këtë farë feje

BalkanWeb - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ankuar ditën e sotme në emisionin “Opinion” për situatën e krijuar në parlament, duke akuzuar qeverisë se po sillet si në kohë ...

Kryemadhi: Mbajmë përgjegjësinë tonë, Rama duhej rrëzuar që kur shkarkoi Manjanin

Mapo - 12.10.2017

Në emisionin “Opinion” kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka pranuar se LSI është bashkëfajtore për gjendjen në të cilën ndodhet situata e krimit në vend, ajo tha se Rama duhet rrezuar nga LSI që në ...

Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin

Ora news - 12.10.2017

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin. Ajo ka publikuar dy foto në fb, përmes të cilave tregon se me kë po bashkëqeveris realisht Edi Rama.

Kryemadhi: Rama, si Kim Jong Un. Pa pikë turpi thotë e shava nëpër dhembë Berishën

BalkanWeb - 12.10.2017

TIRANE- Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për fyerjen që bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë seancës së sotme ...

Basha dhe Kryemadhi në një zë: Rama po u mbyll gojën opozitës

Mapo - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka theksuar se Edi Rama nuk është vetëm një rrezik kombëtar, por edhe rajonal. Sipas saj, kriminelëve nuk u vjen mirë kur i shan, ...

Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët

Mapo - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Tensionet në Kuvend/ Kryemadhi: Po rakordohemi me PD-në…

Mapo - 12.10.2017

Në një lidhje telefonike për emisioni “Opinion”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar lidhur me situatën e sotme e krijuar në Kuvend. Ajo është shprehur se po rakordohen me PD-në lidhur me ...

Kryemadhi: Kemi filluar bashkëpunimin me PD-në, Rama rrezik kombëtar

Gazeta Express - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi flet për bashkimin e opozitës ...

DENONCIMI/ Rama, Dako Klosi dhe Tahiri, të rrethuar nga bandat (FOTO)

Durres Lajm - 12.10.2017

Bomba e Bashës për të fortin e Shijakut të arrestuar në Durrës (FOTO) Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i ...

Kryemadhi: Gabimet tona ndaj Ramës

Botasot - 12.10.2017

Monika Kryemadhi, mendon se akuzat e kryeministrit Rama ndaj ish drejtuesve të LSI-së në qeveri janë një mënyrë për të faturuar dështimet e tij në qeverisje.

Kryemadhi e nis si motra: Meqë motra e madhe me 13 motra është këtu...

Durres Lajm - 13.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, duke marrë nga shkasë nga deklaratat e djeshme të kryeministrit Rama që e cilësoi LSI-në si “motër”, e konsideroi Ramën si motër të ...

Kryemadhi-Ramës: Po të jesh burrë…

Botasot - 13.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka marrë fjalën në seancën e sotme parlamentare, duke hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama.

Kryemadhi: Rama kryeministër që të kujton Kim Jong Un

Java News - 12.10.2017

Në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisioni ‘Opinion’ kryetarja e LSI ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për ofendimin që bëri ndaj ish kryeministrit Berisha.

Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit: Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën

Botasot - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

Kryemadhi fajëson Metën dhe Ruçin: Ja pse parlamenti është në këtë farë feje

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është ankuar ditën e sotme në emisionin “Opinion” për situatën e krijuar në parlament, duke akuzuar qeverisë se po sillet si në kohë ...

Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin

Albeu.com - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend duke vënë theksin te Kryeministri Edi Rama .

Kryemadhi: Rama si Kim Jong Un, po shkojmë drejt një diktature

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për fyerjen që bëri ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë seancës së sotme plenare.

Kryemadhi akuza Ramës: Ja fotoja që tregon koalicionin e tij me krimin!

SOT - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. “Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të ...

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Gazeta Express - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Kryemadhi ‘’godet’’ kryeministrin: Rama dhe Tahiri dreka e darka me kriminela (Foto)

LajmiFundit - 12.10.2017

Monika Kryemadhi godet kryeministrin Edi Rama. Duke publikuar një foto, sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Kryemadhi replika me Ramën në seancë plenare: Njeriu që urren librin... Kryeministri ja kthen me një listë të gjatë

SOT - 13.10.2017

Vijon situata e tensionuar dhe replikat mes krerëve të partive në Kuvendin e Shqipërisë. Së fundmi, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar sot ne Parlament ndaj kryeministrit Edi Rama te ...

"Shqiptarët do e tërheqin zvarrë Ramën"

Durres Lajm - 12.10.2017

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë. Shqiptarët po vuajnë nga varfëria.

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Botasot - 12.10.2017

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me ...

Kryemadhi bashkohet me Bashën kundër Ramës, publikon foton e tij me kriminelët

Albeu.com - 12.10.2017

Pas Bashës edhe kryemadhi ka sulmuar ashpër Ramën në "Opinion".Ajo ka publikuar një fotografi ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Kryemadhi del nga shinat politike, nis fushatë kërcënimesh: Do e tërheqim zvarrë Ramën

Java News - 13.10.2017

Ne ‘garen’ se kush eshte opozita me e forte mes PD dhe LSi, kreret me te larte te LSI kane egersuar ndjeshem gjuhen duke kaluar deri ne kercenime verbale ndaj kundershtareve politik.