TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë

Top Channel - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

“Mbajeni vajzën, dua florinjtë!” Reagim tronditës nga nëna e shqiptares që u përdhunua tre vite nga babai

Gazeta Express - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

Monstruoze/ Babai abuzoi seksualisht me vajzën, për 3 vite rresht

Ina - 10.07.2019

“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së martës një ngjarje të rëndë, incest brenda familjes. Babai ka abuzuar sistematikisht me vajzën e tij për vite me radhë e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e ...

Babai mostër abuzonte me të bijën/ Vajza e denoncon në Fiks Fare pas 3 vitesh dhunim, policia e arreston

Top Channel - 10.07.2019

“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së martës një ngjarje tronditëse. Një inçest brenda familjes. Një baba që abuzon sistematikisht me vajzën e tij për 3 vite me radhë e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai ...

Nëna e 18-vjeçares që u dhunua nga babai merr këtë vendim!

Zeri - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

“Jam rrah me zinxhirë dhe litarë deri sa ai ka bërë qefin e vet”/ Abuzoi seksualisht me vajzën e vet për tre vite ...

SOT - 10.07.2019

Në emisionin “Fiks Fare” mbrëmjen e djeshme është transmetuar një ngjarje e rëndë. Një rast incesti brenda një familjeje shqiptare ka shokuar opinionin publik.

Abuzoi seksualisht me të bijën, arrestohet babai monstër

Albeu.com - 10.07.2019

Pas denoncimit në emisionin ‘Fiks Fare’ në Top Channel të abuzimit seksual që babai kishte kryer për tre vite me vajzën e tij, ka reaguar edhe Policia që njofton se ka bërë arrestimin.

Prej tre vitesh kryente marrëdhënie me vajzën e vet të mitur, arrestohet babai monstër

Gazeta Express - 10.07.2019

Pas denoncimit në emisionin “Fiks Fare” të rastit ku një person kishte abuzuar me vajzën e tij, ka ardhur dhe arrestimi i tij. Sipas burimeve të policisë 48 vjecari me inicialet Sh.I është arrestuar ...

E ëma e 18-vjeçares që abuzohej nga i ati: Dua florinjtë, vajzën…

Mapo - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

Abuzimi me vajzën/ Trondit nëna: Mbajeni, na ktheni florinjtë

BalkanWeb - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

U përdhunua nga babai monstër, e ëma 18-vjeçares i del në krah burrit dhe mohon të bijën: Mbajeni vajzën, dua ...

SOT - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

Trondit e ëma e 18-vjeçares që përdhunohej nga babai: Vajzën mbajeni se nuk e dua, dua vetëm florinjtë (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

Në Shqipëri nëna braktis vajzën e dhunuar, kërkon florinjtë e saj

Koha.net - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

Në Shqipëri nëna braktis vajzën e dhunuar, kërkon florinjtë e saj

Telegrafi - 11.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

“Mbajeni vajzën, dua florinjtë!” Reagim tronditës nga nëna e shqiptares që u përdhunua tre vite nga babai

Tetova Sot - 12.07.2019

Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.