TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Temperaturat në Dibër arrijnë – 12 gradë, 115 familje prej 10 ditësh të bllokuara

Java News - 12.01.2019

Gjatë natës mbrëmë në Qarkun e Dibrës temperaturat kanë shënuar -12 gradë në qytetin e Bulqizës, trashësia e borës është 70 cm si në Bulqizë dhe Peshkopi brenda në qytet.

Bora, 115 familje në Dibër 10 ditë të bllokuar, mungon energjia

BalkanWeb - 12.01.2019

Moti i keq me temperatura nën zero dhe reshje dëbore kanë ‘mbërthyer’ prej disa ditësh një pjesë të madhe të vendit, kryesisht zonat veriore dhe ato juglindore.

Bora mbi 2 metra, 115 familje të ngujuara në këtë zonë të Shqipërisë

SOT - 12.01.2019

Prej disa ditësh vendin jonë është mbërthyer nga i ftohti siberian, mirëpo disa zona duket se janë në gjendje më emergjente. Gjatë mbrëmjen se djeshme në Qarkun e Dibrës temperaturat kanë shënuar -12 ...

Dramatike/ Bllokohen 115 familje në Dibër, nuk ka as mjek për të sëmurët

LajmiFundit - 12.01.2019

Njoftohet se rreth 115 familje në Ternovë të Madhe dhe Terrnovë të Vogël që prej 10 ditësh janë të bllokuara. Doçi raporton se zona e Gollobordës prej 5 ditëshe është e bllokuar, ndërkohë që banoret ...

Temperaturat në Dibër arrijnë – 12 gradë, 115 familje prej 10 ditësh të bllokuara

Botasot - 12.01.2019

Gjatë natës mbrëmë në Qarkun e Dibrës temperaturat kanë shënuar -12 gradë në qytetin e Bulqizës, trashësia e borës është 70 cm si në Bulqizë dhe Peshkopi brenda në qytet.

Bllokohen 115 familje në Dibër

Zeri - 12.01.2019

Njoftohet se rreth 115 familje në Ternovë të Madhe dhe Terrnovë të Vogël që prej 10 ditësh janë të bllokuara. Zona e Gollobordës prej 5 ditësh është e bllokuar, ndërkohë që banoret bëjnë apel për ...

Bllokohen 115 familje në Dibër

Telegrafi - 12.01.2019

Njoftohet se rreth 115 familje në Ternovë të Madhe dhe Terrnovë të Vogël që prej 10 ditësh janë të bllokuara. Zona e Gollobordës prej 5 ditësh është e bllokuar, ndërkohë që banoret bëjnë apel për ...

Bllokohen 115 familje në Dibër

Almakos - 12.01.2019

Njoftohet se rreth 115 familje në Ternovë të Madhe dhe Terrnovë të Vogël që prej 10 ditësh janë të bllokuara. Zona e Gollobordës prej 5 ditësh është e bllokuar, ndërkohë që banoret bëjnë apel për ...

Dramatike në Dibër, bllokohen 115 familje, nuk ka as mjek për të sëmurët

Ina - 12.01.2019

Njoftohet se rreth 115 familje në Ternovë të Madhe dhe Terrnovë të Vogël që prej 10 ditësh janë të bllokuara. Doçi raporton se zona e Gollobordës prej 5 ditëshe është e bllokuar, ndërkohë që banoret ...

Bora, 115 familje në Dibër 10 ditë të bllokuar, mungon energjia

Medial - 12.01.2019

Moti i keq me temperatura nën zero dhe reshje dëbore kanë ‘mbërthyer’ prej disa ditësh një pjesë të madhe të vendit, kryesisht zonat veriore dhe ato juglindore.