TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën

Telegrafi - 11.01.2019

Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një ...

Ky yll i madh mund t’i bashkohet Milanit

Botasot - 11.01.2019

Gonzalo Higuain është brenga kryesore te Milani, pasi skuadra italiane shpreson që sulmuesi argjentinas të qëndrojë në “San Siro”. Megjithatë, nëse Higuain largohet në javën e ardhshme, Milan do të ...

Chelsea e ofron Moratën për Higuainin, kjo është përgjigja e Juves

Gazeta Express - 12.01.2019

Chelsea ia ka ofruar Alvaro Moratën Juventusi në kuadër në një pako me ofertën për Gonzalo Higuainin, por bardhezinjtë duan vetëm para dhe nuk e detyrojnë Milanin ta ...

Chelsea nuk po i transferon lojtarët që po i dëshiron Sarri

Telegrafi - 11.01.2019

Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në ...

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit

Telegrafi - 11.01.2019

Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat.

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain

Lajmi.net - 11.01.2019

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, dëshiron që sulmuesi Gonzalo Higuain të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, ...

Gattuso shpreson që Higuaini të mos largohet

Koha.net - 11.01.2019

i Milanit, Gennaro Gattuso shpreson që sulmuesi Gonzalo Higuain të mos largohet nga skuadra. Higuain është i lidhur me një kalim te Chelsea në Premier Ligë në këtë afat kalimtar, transmeton Koha.net.

Sarri nuk i ndahet Higuainit, kontakton Juventusin

Albeu.com - 11.01.2019

Gonzalo Higuain kërkon më cdo kusht që ti bashkohet Maurico Sarrit te Chelsea, dhe tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e ...

Chelsea, Sarri vazhdon të ëndërrojë Higuain

Gazeta Tema - 11.01.2019

Maurizio Sarri sapo ka mbushur 60 vjeç, por Chelsea ende nuk i ka bërë atij një dhuratë të mirë. Tekniku i Bluve të Londrës po pret që klubi t’i dhurojë dy përforcime të rëndësishme në këtë merkato ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

Lajmi.net - 11.01.2019

Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga ...

Sarri do Higuainin, Chelsea nis bisedimet me Juven!

SuperSport - 11.01.2019

Gonzalo Higuain do Chelsea-in, tashmë nuk ekziston më as më i vogli dyshim. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të punuar sërish me ish-trajnerin e tij Maurizio Sarri është shumë e madhe aq sa El ...

“Higuaini është Ronaldo i Milanit”

Koha.net - 10.01.2019

Davide Calabria thotë Gonzalo Higuain është Cristiano Ronaldo i Milanit, përkundër që sipas tij është duke kaluar në një kohë të vështirë. Higuaini ka shënuar vetëm gjashtë gola këtë sezon në Serie ...

“Higuaini është Ronaldo i Milanit”

Botasot - 10.01.2019

Davide Calabria ka thënë se Gonzalo Higuain është duke kaluar në një kohë të vështirë momentalisht, mirëpo sipas tij ai është ‘Cristiano Ronaldo’ i kuqezinjve.

“Higuaini është Ronaldo i Milanit”

Gazeta Express - 10.01.2019

Davide Calabria ka thënë se Gonzalo Higuain është duke kaluar në një kohë të vështirë momentalisht, mirëpo sipas tij ai është ‘Cristiano Ronaldo’ i ...

Mirupafshim Milan, menaxheri i Higuain shkon në Londër

Albeu.com - 10.01.2019

Agjenti i Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër teksa Chelsea kërkon të finalizojë marrëveshjen për sulmuesin e AC Milan . 31-vjeçari, i cili aktualisht është huazuar nga Juventus te Milan deri në ...

Juventusi nuk e pranon ofertën e Chelseat për shkëmbimin e Higuainit me Moratën

Almakos - 11.01.2019

Chelsea raportohet se i ofroi Juventusit, Alvaro Moratën si pjesë e ofertës së tyre të Gonzalo Higuainit, por Bianconerët duan vetëm para. Higuain është huazuar për 18 milionë euro te Milani me një ...

Chelsea nuk po i transferon lojtarët që po i dëshiron Sarri

Almakos - 11.01.2019

Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron që dy lojtarë të arrijnë në klub këtë muaj. The Blues kanë qenë të lidhur me sulmuesin e Milanit, Gonzalo Higuain, ku këtë të fundit e ka pasur në ...

Higuain ka vendosur të largohet

Botasot - 10.01.2019

Gonzalo Higuain ka vendosur të largohet nga Italia dhe sipas mediave të vendit fqinj ua ka bërë të ditur vendimin e tij drejtuesve të Milanit. Klubi kuqezi, natyrisht, është i pari që vendos në një ...

Morata – Higuain, lajmi i fundit nga Italia

Lajmi.net - 10.01.2019

Chelsea është e vendosur ta transferoj Gonzalo Higuainin. Chelsea e dëshiron transferimin e Gonzalo Higuain në këtë afat, por Milan refuzon ta largojë atë deri sa ta gjen një zëvendësues për të.

Gattuso nuk e përjashton mundësinë e largimit të Higuainit

Almakos - 11.01.2019

Gennaro Gattuso po përgatit Milanin për Coppa Italia me Sampdorian. Trajneri italian nuk po e përjashton një shitje të Gonzalo Higuainit pas interesimit të madh të Chelseat.

Shkëmbimi Higuain-Morata ende mund të ndodh

Telegrafi - 10.01.2019

Milani thuhet se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit thuhet se është në Londër.

Gattuso ka një dëshirë për të ardhmen e Higuain

Medial - 11.01.2019

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuson, dëshiron që sulmuesi Gonzalo Higuain të mbetet në ‘San Siro’. 31 vjeçari argjentinas po kalon sezonin e parë te Milan pas huazimit nga Juventus verën e kaluar, ...

Higuain thotë fjalën e fundit!

BalkanWeb - 10.01.2019

Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar ...

Sarri favorizon Higuain para Wilson

VeqSport - 10.01.2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri e favorizon transferimin e Gonzalo Higuain para atij të Callum Wilson. Sulmuesi argjentinas vazhdon të ketë të ardhme të paqartë te Milan dhe ende nuk dihet nëse ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain

Medial - 11.01.2019

Chelsea do ta ketë pothuajse të pamundur ta transferojë sulmuesin Gonzalo Higuain. Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga ...

“Higuaini është Ronaldo i Milanit”

Tetova Sot - 10.01.2019

Davide Calabria ka thënë se Gonzalo Higuain është duke kaluar në një kohë të vështirë momentalisht, mirëpo sipas tij ai është ‘Cristiano Ronaldo’ i kuqezinjve.

Shkëmbimi Higuain-Morata ende mund të ndodh

Almakos - 10.01.2019

Milani thuhet se ende ka mundësinë të shkëmbejë Gonzalo Higuain me sulmuesin e Chelseat, Alvaro Morata, ndërsa agjenti i argjentinasit thuhet se është në Londër.

Higuain thotë fjalën e fundit!

Medial - 10.01.2019

Higuain është kthyer në një trinom shqetësues pasi për të ardhmen e tij janë të interesuar Milan, Chelsea dhe Juventus. E fundit vjen nga vetë argjentinasi i cili sipas mediave italiane ka zhvilluar ...

"Higuaini është Ronaldo i Milanit"

Albeu.com - 10.01.2019

Davide Calabria ka thënë se Gonzalo Higuain është duke kaluar në një kohë të vështirë momentalisht, mirëpo sipas tij ai është ‘Cristiano Ronaldo ’ i kuqezinjve.