TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Treni përplaset me kamionin e mallrave, të paktën 20 të vdekur

BalkanWeb - 12.07.2019

Të paktën 20 vetë u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas në një kamion të mallrave të parkuar në hekurudhë në Pakistanin lindor, thanë zyrtarët.

Pakistan/ Përplasje fatale, 10 të vdekur dhe 64 të plagosur (FOTO)

Mapo - 11.07.2019

Si pasojë e përplasjes mes një treni pasagjerësh dhe një treni mallrash në qytetin jugor pakistanez të Rahimyar Khan, 10 persona vdiqën dhe 64 u plagosën.

Së paku 11 të vdekur në një aksident hekurudhor në Pakistan

Evropaelire - 11.07.2019

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.

Aksident mes dy trenave në Pakistan, 10 të vdekur

Botasot - 11.07.2019

Të paktën 10 persona kanë vdekur dhe 64 janë lënduar kur një tren pasagjerësh goditi një tren mallrash në jug të Pakistanit. Treni i mallrave qëndronte në një stacion në Rahim Jar Kan, kur një tren i ...

Së paku 11 të vdekur në një aksident hekurudhor në Pakistan

Telegrafi - 11.07.2019

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.

Aksident mes dy trenave, 10 persona të vdekur deri tani

Alsat - 11.07.2019

Të paktën 10 persona kanë vdekur dhe 64 janë lënduar kur një tren pasagjerësh goditi një tren mallrash në jug të Pakistanit. Treni i mallrave qëndronte në një stacion në Rahim Jar Kan, kur një tren i ...

Së paku 11 të vdekur në një aksident hekurudhor në Pakistan

Zhurnal - 11.07.2019

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.

Së paku 11 të vdekur në një aksident hekurudhor në Pakistan

Botasot - 11.07.2019

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.

11 të vdekur e mbi 70 të lënduar nga një aksident hekurudhor në Pakistan

Zeri - 11.07.2019

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.

Aksident hekurudhor në Pakistan, 11 viktima

RTSH - 11.07.2019

Në Pakistan 11 persona kanë humbur jetën, pasi një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash. Një oficer policie tha se numri i viktimave mund të rritet, pasi së paku tre të plagosur janë në ...