TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mediu: Rruga e vetme për t’i kthyer pushtetin shqiptarëve është përballja

ABC News - 15.03.2019

Takime me strukturat e Tiranës në prag të protestës së 16 marsit zhvilloi edhe kreu i partisë Republikane Fatmir Mediu. Sipas tij shqiptarët nuk mund të pranojnë më të rrinë me kokën ulur përballë ...

Mediu takim me strukturat e PR: Të gjithë bashkë në 16 mars

Botasot - 15.03.2019

Partia Republikane zhvilloi një takim me strukturat e Tiranës, në prag të protestës opozitare të 16 marsit. Në këtë takim, ku spikaste pjesëmarrja rinore, mbajtën fjalën dhe diskutuan edhe kryetari i ...

Ndikimi rus në Shqipëri/ Fatmir Mediu e thotë troç: Është në krye të ...

SOT - 14.03.2019

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e ‘Real Story’ ka diskuar për ndikimin rus në Shqipëri. Në një moment, teksa po flisnin për ndikimin e Rusisë në Kosovë, ...

Në 11 vjetorin e Gërdecit, Fatmir Mediu bën thirrje për protesta: S’ka tirani që i ndal shqiptarët

Java News - 15.03.2019

Partia Republikane zhvilloi një takim me strukturat e Tiranës, në prag të protestës opozitare të 16 marsit. Gatë fjalë së tij, kryetari i PR-së, Fatmir Mediu, bëri edhe një herë thirrje, se tashmë ka ...

“S’ka tirani që i ndal shqiptarët”, Mediu i vendosur tregon çfarë do të ndodhë nesër: Të bëhemi zot të…

SOT - 15.03.2019

Partia Republikane zhvilloi një takim me strukturat e Tiranës, në prag të protestës opozitare të 16 marsit. Gjatë fjalë së tij, kryetari i PR-së, Fatmir Mediu, bëri edhe një herë thirrje, se tashmë ...

Fatmir Mediu thirrje shqiptarëve: Të gjithë bashkë në 16 Mars për të rifituar lirinë, nuk mund të rrinë kokë ulur ...

Gazeta Tema - 15.03.2019

Kryetari i PR-së, Fatmir Mediu thotë se tashmë ka ardhur momenti që shqiptarët të vendosin për fatin e tyre dhe të mos rrinë më me kokën ulur përballë Edi Ramës.