TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjigantët italianë ofrojnë nga 70 milionë euro për Chiesan

Gazeta Express - 14.08.2019

Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do ...

Ndizet ‘lufta’, Inter dhe Juventus kërkojnë talentin italian

Lajmi.net - 14.08.2019

‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas talentit Federico Chiesa, përcjell lajmi.net. Të dy skuadrat janë të interesuar për mesfushorin ofensivë, por pronari i ri i ...

Interi nis ofensivën për Chiesën, Marotta përgatit “stërkëmbëshin” e radhës për Juven

SuperSport - 13.08.2019

E tashmja është Lukaku e Dzeko, e ardhmja Federico Chiesa. Projekti i drejtuesve të Interit dhe i trajnerit Antonio Conte sheh më larg se një sezon. Klubi po mendon seriozisht për të mbyllur ...

Interi bllokon transferimin e Chiesas në Juventus

Gazeta Express - 13.08.2019

Interi dhe Juventusi raportohet se janë duke i bashkuar fuqitë për ta bllokuar transferimin e Federico Chiesas në Juventus, duke e dërguar atë në “San Siro” në formë huazimi deri verën e ardhshme.

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi

Telegrafi - 13.08.2019

Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro.

Gjigantët italianë ofrojnë nga 70 milionë euro për Chiesan

Tetova Sot - 14.08.2019

Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do ...

Ndizet ‘lufta’, Inter dhe Juventus kërkojnë talentin italian

Botasot - 14.08.2019

Inter dhe Juventus kanë vendosur të hyjnë fuqishëm në garë për yllin e Fiorentinës, Federico Chiesa, për verën e ardhshme. ‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas ...

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi

Zhurnal - 13.08.2019

Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro.