TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ia bënë prindërit dhuratë, 22-vjeçari hedh në lumë BMW-në 45 mijë euro për arsyen e tmerrshme

SOT - 14.08.2019

Një djalë 22-vjeçar për ditëlindje kishte marrë nga dy prindërit e tij dhuratë një makinë, e cila kushtonte plot 45 mijë euro. Makina ishte një BMW dhe çdo i ri do të ndihej i lumtur që të merrte si ...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

Top Channel - 13.08.2019

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur ...

Jaguar huazon platformën dhe motorët nga BMW për crossover kompakt

Botasot - 13.08.2019

Jaguar Land Rover dhe BMW gjerman mund të krijojnë një bashkëpunim edhe më të ngushtë sesa zhvillimi i paralajmëruar i makinave elektrike. Sipas revistës Wards Auto, JLR mund të përdorë platformën ...

18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje

Gazeta Express - 13.08.2019

Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhuratë për ditëlindjen e tij. Njësia e lajmeve NDTV raporton se të riut iu dha BMW ...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar

Lajmi.net - 13.08.2019

Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga prindërit edhe me këtë dhuratë. Për inat, ai e ka futur makinën në ujë, e ka filmuar duke u mbytur, dhe videon ia ka çuar të atit për t’i ...

Jaguar huazon platformën dhe motorët nga BMW për crossover kompakt

Flaka - 14.08.2019

Jaguar Land Rover dhe BMW gjerman mund të krijojnë një bashkëpunim edhe më të ngushtë sesa zhvillimi i paralajmëruar i makinave elektrike. Sipas revistës Wards Auto, JLR mund të përdorë platformën ...

18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje

Albeu.com - 13.08.2019

Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhuratë për ditëlindjen e tij. Njësia e lajmeve NDTV raporton se të riut iu dha BMW ...

Hedh në lumë BMW-në dhuratë nga prindërit sepse kishte dashur Jaguar (FOTO)

Tetova Sot - 14.08.2019

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina. Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe. Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur ...