TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas dëbimit për vjedhje rikthehen sërish në Itali, pranga 3 shqiptarëve të “tmerrshëm”

BalkanWeb - 08.11.2019

Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën ...

Pas dëbimit për vjedhje rikthehen sërish në Itali, pranga 3 shqiptarëve të “tmerrshëm”

Medial - 08.11.2019

ITALI Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të ...