TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryemadhi ironi me Ramën: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë

BalkanWeb - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka bërë një përmbledhje të “çështjeve të nxehta” që shqetësojnë vendin sot, dhe si fajtor kryesor bën kryeministrin Edi Rama.

Kryemadhi i përgjigjet Ramës si doktoreshë: Futeni në qendër detoksifikimi psiqikun

Durres Lajm - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zgjodhi të replikojë në distancë me kryeministrin Edi Rama në gjuhë mjekësore, meqenëse ky i fundit e ka graduar me titullin shkencor ...

Monika Kryemadhi: Rama i sëmurë psikik dhe peng i drogës. Është në situatë shumë të rëndë, e them si doktoreshë që jam

Gazeta Tema - 11.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vijuar edhe sot me akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një deklarate për mediat nga selia e LSI-së, Kryemadhi i ka bërë thirrje Prokurores së Përgjithshme ...

Kryemadhi e ashpër me Ramën: Është nën efektin e drogës, mjekët ta izolojnë!

Java News - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha sot se Unaza e Re është vetëm një nga aferat e Edi Ramës, ku 40 milionë euro kërkon që ti vjedhë duke i çuar në të ashtuquajturin ...

Kryemadhi-Ramës: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë...ndaleni nga droga

Botasot - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka folur me tone të ashpra kundrejt kryeministrit Edi Rama të cilin e quan të sëmurë psikik, në përgjigje të një reagimi që kreu i ...

Kryemadhi thirrje Arta Markut, ironizon edhe deklaratën e Ramës: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë që jam

SOT - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka bërë një përmbledhje të “çështjeve të nxehta” që shqetësojnë vendin sot, dhe si fajtor kryesor bën kryeministrin Edi Rama.

Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Rama i sëmurë, ka probleme me …

LajmiFundit - 11.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka folur me tone të ashpra kundrejt kryeministrit Edi Rama, të cilin e quan të sëmurë psiqik. Ajo ka lëshuar akuza të forta në adresë të kryeministrit Rama, ...

Kryemadhi e ashpër me Ramën: Është nën efektin e drogës, mjekët ta izolojnë!

Botasot - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha sot se Unaza e Re është vetëm një nga aferat e Edi Ramës, ku 40 milionë euro kërkon që ti vjedhë duke i çuar në të ashtuquajturin ...

Kryemadhi zbardh sëmundjen e Ramës: Ka pak muaj jetë

Albeu.com - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika kryemadhi teksa ka folur për mediat, ka bërë deklaratën e rëndë se Kryeministri Edi Rama ka edhe pak muaj jetë për shkak se vuan nga një sëmundje ...

Kryemadhi zbulon sëmundjen e Ramës: Ka pak muaj jetë…

LajmiFundit - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika kryemadhi teksa ka folur për mediat, ka bërë deklaratën e rëndë se Kryeministri Edi Rama ka edhe pak muaj jetë për shkak se vuan nga një sëmundje ...