TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lirohet Fitim Thaçi, sulmuesi i gazetarit Vehbi Kajtazi

Lajmi.net - 14.11.2017

Sapo është liruar Fitim Thaçi, i dyshuari për sulmin fizik ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi. Këtë e ka konfirmuar, avokati i tij, Gazmend Halilaj. Thaçi është liruar nga paraburgimi dhe procesi gjyqësor ...

Sulmuesi i Vehbi Kajtazit, ende në paraburgim

Lajmi.net - 14.11.2017

Avokati i Fitim Thaqit, të akuzuarit për sulm ndaj Vehbi Kajtazit, Gazmend Halilaj ka bërë të ditur se pas pak do të fillojë seanca ku do të vendoset për lirimin ose vazhdimin e paraburgimit për ...

Lirohet personi që sulmoi gazetarin Vehbi Kajtazi

Telegrafi - 14.11.2017

Fitim Thaqi – personi që kishte sulmuar gazetarin Vehbi Kajtazi – është liruar nga paraburgimi. Këtë e ka konfirmuar për Gazeta Blic, avokati i tij, Gazmend Halilaj.

Sulmuesi i Kajtazit dënohet me katër muaj burgim me kusht

Koha.net - 14.11.2017

Fitim Thaqi, sulmuesi i gazetarit Vehbi Kajtazi, është dënuar me katër muaj burgim me kusht. Lajmin e ka konfirmuar për KTV-në, avokati i Thaqit, Gazmend Halilaj.

Sulmoi gazetarin, lirohet Fitim Thaçi

Albeu.com - 14.11.2017

Sapo është liruar Fitim Thaçi , i dyshuari për sulmin fizik ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi . Lajmin e ka konfirmuar, avokati i tij, Gazmend Halilaj. Thaçi është liruar nga paraburgimi dhe procesi ...

Lirohet personi që sulmoi gazetarin Vehbi Kajtazi

Almakos - 14.11.2017

Fitim Thaqi – personi që kishte sulmuar gazetarin Vehbi Kajtazi – është liruar nga paraburgimi. Këtë e ka konfirmuar për Gazeta Blic, avokati i tij, Gazmend Halilaj.