TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SHBA, Michell: Nëse Vuçiç nuk e pranon propozimin për Kosovën, ka kush e pranon

BalkanWeb - 16.05.2018

SHBA dhe superfuqitë perëndimore i kanë dorëzuar planin e zgjidhjes për Kosovën presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç, merr vesh gazeta serbe “Blic”.

Michell: Nëse Vuçiq nuk e pranon propozimin për Kosovën, ka kush e pranon

Gazeta Express - 16.05.2018

SHBA dhe superfuqitë perëndimore ia kanë dorëzuar planin e zgjidhjes për Kosovën kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, merr vesh gazeta serbe "Blic".

Mitchell: Nëse Vuçiq nuk e pranon këtë plan, ka kush e pranon, por se mospranimi do të ishte fund për të dhe për ...

Alb Portali - 16.05.2018

SHBA dhe superfuqitë perëndimore ia kanë dorëzuar planin e zgjidhjes për Kosovën kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, merr vesh gazeta serbe “Blic”.

Blici serb: SHBA dhe perëndimi ia dorëzojnë Vuçiqit planin për Kosovën

Ina - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet perëndimore kanë paraqitur një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës, për presidentin serb Aleksandar Vuçiç, shkruan sot e përditshmja beogradase “Blic”.

Mediat serbe: Perëndimi i ka ofruar Vuçiqit një plan për Kosovën

Telegrafi - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara dhe vendet perëndimore i kanë paraqitur presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës. Kështu së paku shkruan mediumi serb “Blic” sipas ...

Plani ‘më i mirë’ i Perëndimit për Kosovën, i papranueshëm për Vuçiqin

Koha.net - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet e Perëndimit ia kanë dorëzuar presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, planin për zgjidhjen e çështjes së Kosovës, shkruan sot e përditshmja e Beogradit, “Blic”, ...

Blici serb: SHBA dhe perëndimi ia dorëzojnë Vuçiqit planin për Kosovën

Gazeta Express - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet perëndimore kanë paraqitur një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës, për presidentin serb Aleksandar Vuçiç, shkruan sot e përditshmja beogradase ...

Mitchell: Nëse Vuçiq nuk e pranon propozimin për Kosovën, ka kush e pranon

Lajmi.net - 16.05.2018

SHBA-ja dhe superfuqitë perëndimore ia kanë dorëzuar planin e zgjidhjes për Kosovën kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, merr vesh gazeta serbe "Blic".

Blici serb: SHBA dhe perëndimi ia dorëzojnë Vuçiqit planin për Kosovën

Antpress - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet perëndimore kanë paraqitur një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës, për presidentin serb Aleksandar Vuçiç, shkruan sot e përditshmja beogradase “Blic”.

Mediat serbe: Perëndimi i ka ofruar Vuçiçit një plan për Kosovën. E diskutoi dhe me Putin

BalkanWeb - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara dhe vendet perëndimore i kanë paraqitur presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës. Kështu së paku shkruan media serbe “Blic” sipas të ...

Michell: Nëse Vuçiq nuk e pranon propozimin për Kosovën, ka kush e pranon

Tetova Sot - 16.05.2018

SHBA-ja dhe superfuqitë perëndimore ia kanë dorëzuar planin e zgjidhjes për Kosovën kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, merr vesh gazeta serbe “Blic”.

Vuçiqit i dorëzohet plani për Kosovën nga SHBA-të dhe perëndimi

Zhurnal - 15.05.2018

Vuçiqit i dorëzohet plani për Kosovën nga SHBA-të dhe perëndimi Prishtinë, 15 maj - Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vendet perëndimore kanë paraqitur një plan për zgjidhjen e problemit të ...

Mediat serbe: Perëndimi i ka ofruar një plan Vuçiçit për Kosovën, e diskutoi dhe me Putin

SOT - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara dhe vendet perëndimore i kanë paraqitur presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës. Kështu së paku shkruan media serbe “Blic” sipas të ...

“Perëndimi i ka ofruar Vuçiqit një plan për Kosovën”

Lajmi.net - 15.05.2018

Shtetet e Bashkuara dhe vendet perëndimore i kanë paraqitur presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, një plan për zgjidhjen e problemit të Kosovës. Kështu shkruan gazeta serbe “Blic” sipas të cilit ...