TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PPP në fokusin e bisedimeve Ahmetaj – Zhang

RTSH - 13.02.2018

Për herë të parë pas një dekade një përfaqësues i bordit drejtues të FMN viziton Shqipërinë. Përgjatë vizitës dyditore në Tiranë zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Fondit Monetar Ndërkombëtar Tao ...

Ahmetaj pret zv. Drejtorin Ekzekutiv të FMN: Qeveria shqiptare përmbushi me sukses objektivat kryesorë të programit

Gazeta Tema - 13.02.2018

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj priti sot në një takim Zv. Drejtorin Ekzekutiv të FMN Tao Zhang në kuadër të vizitës së tij zyrtarë në Tiranë.

Zv. Drejtori i FMN takon Ahmetajn: Moment shumë i mire për ekonominë shqiptare

Java News - 13.02.2018

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj priti sot në një takim Zv. Drejtorin Ekzekutiv të FMN Tao Zhang në kuadër të vizitës së tij zyrtarë në Tiranë.

Zhang i premton Ahmetajt: FMN e gatshme t’ju mbështesë në vazhdimësi

BalkanWeb - 13.02.2018

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj priti sot në një takim Zv. Drejtorin Ekzekutiv të FMN z. Tao Zhang në kuadër të vizitës së tij zyrtarë në Tiranë.