TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Para rrezeve të diellit, Ledina tregon sa seksi është

Lajmi.net - 13.01.2018

Ka kaluar të dyzetat. Por, këngëtarja Ledina Celo ka një trup aq të formësuar saqë shumë 20 vjeçare mund t’ia kenë lakmi, shkruan lajmi.net Këngëtarja sot ka hedhur një fotografi ku shihet se ka ...

Ledina Çelo në ishujt Maldive me dy vogëlushët e saj (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Një nga këngëtaret shqiptare, e cila e ka lënë pas karrierën e saj në muzikë duke iu përkushtuar totalisht familjes së saj është Ledina Çelo. Këngëtarja shqiptare, e martuar prej disa vitesh, është ...

FOTOT: Format bombastike të “vajzës” Ledina Çelo

Gazeta Tema - 12.01.2018

Ledina Çelo ka treguar format e saj bombastike, ndërsa është duke pushuar në Dubai. Edhe pse tani nuk është më një vajzë, këngëtarja shqiptare ka trupin e një 20-vjeçareje.

Është 40 vjeçare, por këngëtarja shqiptare duket kaq seksi në plazh

Lajmi.net - 12.01.2018

Ka kohw që është distancuar nga realizimi i projekteve muzikore. Por, këngëtarja Ledina Çelo akoma po zgjon vëmendjen e publikut dhe të fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Ledina Çelo mahnit me bikini në Dubai (Foto)

Telegrafi - 12.01.2018

Ledina Çelo si shumë koleg të estradës shqiptare ka zgjedhur që këto ditë dimri t’i kalojë në mes të nxehtit. Në ditët e para të vitit të ri, këngëtarja ka udhëtuar për në Dubai, ku duket se po ...

Ledina Çelo shfaqet seksi në Dubai

Zhurnal - 11.01.2018

Ledina Çelo shfaqet seksi në Dubai Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është, duke shijuar së fundmi disa ditë të merituara pushimi. Ajo ka shkuar së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj në Dubai.

Ledina Çelo mahnit me trupin e saj në Dubai (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.01.2018

Këngëtarja Ledina Çelo po kalon pushimet me familjen e saj në Dubai .Nëna e dy fëmijëve ka treguar për këtë udhëtim në Instagramin e saj ku shfaqet gjatë gjithë kohës me vajzën Periana dhe djalin e ...

Ledina Çelo mahnit me bikini në Dubai (Foto)

Almakos - 12.01.2018

Ledina Çelo si shumë koleg të estradës shqiptare ka zgjedhur që këto ditë dimri t’i kalojë në mes të nxehtit. Në ditët e para të vitit të ri, këngëtarja ka udhëtuar për në Dubai, ku duket se po ...

Ledina Çelo mahnit me bikini në Dubai (Foto)

Zhurnal - 12.01.2018

Ledina Çelo mahnit me bikini në Dubai (Foto) Ledina Çelo si shumë koleg të estradës shqiptare ka zgjedhur që këto ditë dimri t’i kalojë në mes të nxehtit.