TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestohet polici në Korçë, dyshohet për shpërdorim detyre

BalkanWeb - 15.05.2019

KORCË SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media.

I vodhi celularin të ndaluarit, SHÇBA arreston policin

Mapo - 15.05.2019

Një punonjës policie N/Komisar E.S., 39 vjeç është arrestuar nga SHÇBA në flagrancë pas një denoncimi mediatik. Ai ishte me detyrë O.P.Gj. pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë.

Arrestohet polici në Korçë (Detajet)

SOT - 15.05.2019

Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë. Ai ishte me detyrë O.P.Gj.

Arrestohet oficeri i policisë në Korçë, i vodhi telefonin qytetares

LajmiFundit - 15.05.2019

SHÇBA ndaloi oficerin e Policisë të dyshuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e ...

Arrestohet për vjedhje një oficer i policisë gjyqësore në Korçë

Gazeta Express - 15.05.2019

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës.

Arrestohet oficeri i policisë në Korçë

ABC News - 15.05.2019

Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat. Sipas një njoftimi zyrtare, E,S.

Arrestohet për vjedhje një oficer policie

Albeu.com - 15.05.2019

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar.

I vodhi telefonin një të arrestuari, pranga oficerit të policisë gjyqësore në Korçë

Botasot - 15.05.2019

Një Oficeri i Policisë Gjyqësore në Korçë është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e telefonit të një personi të arrestuar më parë duke shpërdoruar detyrën dhe falsifikim formularësh.

Shkelje e rëndë e detyrës, në pranga oficeri i policisë gjyqësore në Korçë

Medial - 15.05.2019

TIRANË, 15 maj/MEDIAL/ Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arrestuar nga shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe ankesat. Sipas njoftimit zyrtar, E,S.

Arrestohet punonjësi i policisë, dy akuza të ngritura ndaj tij

Durres Lajm - 15.05.2019

Një punonjës policie është arrestuar ditën e sotm,e pasi akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim të formularëve. Në pranga ka rënë N/Komisar E.S., 39 vjeç, ndërsa ishte me detyrë në O.P.Gj.

SHKB arreston oficerin e policisë gjyqësore, i vodhi celularin një të burgosuri

Java News - 15.05.2019

Një oficer policie ka përfunduar në prangat e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm, pasi akuzohet se i ka vjedhur një telefon celular një të burgosurit, për të cilin prokuroria kishte dhënë urdhër ...

Shkelje e rëndë e detyrës, në pranga oficeri i policisë gjyqësore në…

Antpress - 15.05.2019

Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arre*stuar nga shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe ankesat. Sipas njoftimit zyrtar ES.