TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis

BalkanWeb - 21.04.2017

MIRDITË- Policia e Mirditës ka zbuluar një magazinë droge. Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, blutë e Mirditës në ...

18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari

Botasot - 21.04.2017

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Policia njofton se i arrestuari është shtetasi Pavlo Ndreca, i cili ...