TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus vijnë me mbushësin e ri pa tela

Almakos - 13.02.2018

Është folur për shumë specifika për pajisjet e reja të Samsung, përkatësisht modelet S9 dhe S9+ dhe tani kemi disa informata më shumë në lidhje me dy modelet e reja të telefonave të kompanisë ...

Në videot promovuese të Galaxy S9/S9+ zbulohen veçoritë e papara

Koha.net - 14.02.2018

Samsung Mobile Korea sapo ka publikuar tre videot promovuese për Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9+. Ato janë të shkurtra, nga 15 sekonda secila, por shfaqin disa veçoritë kyçe të smartfonëve të ...

Samsungu krahas Galaxy S9 lanson mbushësin e ri të veçantë

Zhurnal - 13.02.2018

Samsungu krahas Galaxy S9 lanson mbushësin e ri të veçantë Samsungu pritet të lansojë telefonin e ri Galaxy S9 dhe me të do të sjellë një mbushës të shpejtë të baterisë, pa kabllo.

Raport: Samsung Galaxy S9 me 3D emoji dhe bokse stereo

PC World - 13.02.2018

Telefonët Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus do të jenë telefonët e parë të kompanisë me 3D emoji dhe bokse stereo sipas sajtit Korean ETNews. ETnews raportoi se 3D emoji do të jenë më të avancuar sesa ...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus vijnë me mbushësin e ri pa tela

Telegrafi - 13.02.2018

Është folur për shumë specifika për pajisjet e reja të Samsung, përkatësisht modelet S9 dhe S9+ dhe tani kemi disa informata më shumë në lidhje me dy modelet e reja të telefonave të kompanisë ...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus vijnë me mbushësin e ri pa tela

Lajmi.net - 13.02.2018

Është folur për shumë specifika për pajisjet e reja të Samsung, përkatësisht modelet S9 dhe S9+ dhe tani kemi disa informata më shumë në lidhje me dy modelet e reja të telefonave të kompanisë ...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus vijnë me karikuesin e ri pa tel

BalkanWeb - 14.02.2018

Është folur për shumë specifika për pajisjet e reja të Samsung, përkatësisht modelet S9 dhe S9+ dhe tani kemi disa informata më shumë në lidhje me dy modelet e reja të telefonave të kompanisë ...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus vijnë me mbushësin e ri pa tela

Ina - 14.02.2018

Është folur për shumë specifika për pajisjet e reja të Samsung, përkatësisht modelet S9 dhe S9+ dhe tani kemi disa informata më shumë në lidhje me dy modelet e reja të telefonave të kompanisë ...

Samsung S9 dhe S9 Plus vijnë me karikues “wireless”

LajmiFundit - 14.02.2018

Modelet e reja të Samsung, Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus do të vijnë me karikues të ri pa tela. Samsung po lëshon një aksesor të ri të mbushjës së telefonit pa tel për të dy telefonat e saj të rinj, ...