TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zaev të martën takohet me kryeministrin grek Mitsotakis

Telegrafi - 21.09.2019

Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit ...

Edi Rama takim me kryeministrin grek Mitsotakis në New York, zbuloni arsyen pse në SHBA

SOT - 20.09.2019

Kryeministri Edi Rama dhe homologu grek Kyriakos Mitsotakis pritet të takohen për herë të parë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në Nju Jork.

Rama kokë më kokë me Mitsotakis për negociatat e Shqipërisë

Medial - 20.09.2019

Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë drejt New York-ut për t’iu bashkuar diskutimeve mbi ndryshimet klimatike, të hënën, ku do të marrin pjesë liderët e më shumë se 60 vendeve të botës.

Pendarovski do të heq dorë nga privilegjet pas skadimit të mandatit

Botasot - 21.09.2019

Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit ...

Zaev të martën takohet me kryeministrin grek Mitsotakis

Tetova Sot - 21.09.2019

Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit ...