TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Asambleisti i LDK-së në Deçan kalon në AAK

Zeri - 21.09.2019

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD Daut Haradinaj ka bërë me dije në rrjetin social Facebook se radhëve të AAK-së i është bashkuar dhe asambleisti i LDK-së në Deçan Besnik Hulaj.

Asamblisti i LDK-së në Deçan i bashkohet AAK-së

Medial - 21.09.2019

Daut Haradinaj, kandidatë për deputetë nga koalicioni AAK-PSD tha se radhëve të kësaj partie në Deçan iu është bashkuar asamblisti i LDK-së, Besnik Hulaj.