TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Astrit Patozi: Shqipëria nuk mund të rrijë peng i tekave të politikanëve

Gazeta Tema - 12.06.2019

Koordinatori i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ishte i ftuar në “Ditarin” e orës 13:00, nga ku foli për zhvillimet e fundit politike në vend dhe veçanërisht për anulimin nga presidenti të ...

“Një ndihmesë modeste për të shpjeguar krizën”

Gazeta Tema - 12.06.2019

Nga Astrit Patozi Për ata, që sot po çuditen shumë me përshkallëzimin e pashembullt të konfliktit të Presidentit të Republikës me shumicën qeverisëse, në pozitat e popullit të lënduar nga ...

Astrit Patozi: Vendimi i presidentit Meta është antikushtetues, shkak për krizën në vend është sistemi politik

SOT - 11.06.2019

Partia Bindja Demokratike, e cila është regjistruar si subjekt zgjedhor dhe kandidon përballë kandidatëve të PS në disa bashki të vendit, ka dënuar vendimin e presidentit Ilir Meta për të ç’dekretuar ...

Patozi: Të vërtetën e ndajnë institucionet dhe jo partitë

Java News - 12.06.2019

Koordinatori i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ishte i ftuar në “Ditarin” e orës 13:00, nga ku foli për zhvillimet e fundit politike në vend dhe veçanërisht për anulimin nga presidenti të ...

Patozi: Një ndihmesë për të shpjeguar krizën dhe për të njohur më mirë shkaktarët

Java News - 12.06.2019

Astrit Patoizi ka komentuar situatën e tensionuar dhe përshkallëzimin e konfliktit të Presidentit të Republikës me shumicën qeverisëse. Patozi me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, i ...

Patozi “shpërthen” ndaj Metës: Me anulimin e zgjedhjeve tregoi se është i kapur politikisht

SOT - 13.06.2019

Vendimi i opozitës për të bojkotuar zgjedhjet, por edhe presidentit i cili ç’dekretoi datën e mbajtjes së zgjedhjeve, nuk përbën asnjë pengesë për partitë që do të marrin pjesë në procesin zgjedhor.

"Nuk mund të rrimë peng të tekave të presidentit", Astrit Patozi shpërthen ndaj Ilir Metës: Datën e ...

SOT - 12.06.2019

Koordinatori i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ishte i ftuar në A2 News, foli për zhvillimet e fundit politike në vend dhe veçanërisht për anulimin nga Presidenti të 30 qershorit si datë ...

“Duke e mbajtur me barelë”/ ‘Trondit’ Astrit Patozi, i jep ‘shuplakën’e fortë Metës: Kërkuam qeveri teknike, na dhanë ...

SOT - 12.06.2019

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka rikujtuar një postimi të tijin të shkruar në 29 prill 2017, me rastin e zgjedhjes së Presidentit të Republikës, Ilir Metaj.