TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tritoli në Shkodër, deputeti i PD: Ndodhi pak para se Rama të radhiste sukseset e tij në Policinë e Shtetit

BalkanWeb - 13.01.2018

TIRANE – Deputeti i PD-së Gent Strazimiri reagoi pak pas lajmit i cili tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë e një shpërthimi tritoli mbetën të plagosur disa persona, si dhe u shkaktuan dëme të ...

“Ismail Qemali do ndihej i turpëruar me Ramën kryeministër i Shqipërisë”

Lajmi.net - 13.01.2018

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër.