TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili

Zhurnal - 13.03.2018

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më parë Nasser al ...

Nike transferon Neymarin te Real Madridi!

Lajmi.net - 13.03.2018

Reali do të nënshkruajë me Nike, nga e cila do të fitojë 105-155 milionë euro në vit. Kompania e njohur, Nike, do ta ndihmojë Real Madridin që të transferojë Neymarin.

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

Lajmi.net - 13.03.2018

Për këtë mjafton të shohësh listën e lojtarëve që garojnë për Topin e Artë. Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, ...

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne

Zhurnal - 13.03.2018

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne Bordi drejtues i Barcelonës mund të jetë arsyeshëm i shushatur pse disa prej lojtarëve të klubit po e diskutojnë publikisht kthimin e ...

Al-Khelaifi gjobitet me 18 milionë euro nga gjykata e Egjiptit

Lajmi.net - 13.03.2018

Al-Khelaifi, i cili në të njëjtën kohë është edhe president i rrjetit televiziv “BeinSports” akuzohet se ka thyer ligjin e konkurrencës në vendin afrikan.

Neymar te Reali, Nike ‘bekon’ transferimin

SuperSport - 13.03.2018

Nike është e gatshme të financojë transferimin e Neymar tek Reali i Madridit. Ky është lajmi që publikon e përditshmja spanjolle AS, sipas të cilës gjiganti amerikan i artikujve sportivë, sponsor ...

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili

Gazeta Express - 13.03.2018

​Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më ...

Çmenduria..!! Ja kush do e ndihmoj Neymar të kaloj tek Real Madrid

VeqSport - 13.03.2018

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Neymar-Real Madrid, vjen lajmi “bomb” nga Spanja

VeqSport - 13.03.2018

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Neymar dëshiron të kalojë te Reali para Botërorit

Koha.net - 13.03.2018

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, raportohet se i ka thënë babait të tij se dëshiron që të kalojë te Real Madridit para Kampionatit Botëror që do të mbahet verës në Rusi.

Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën!

Lajmi.net - 13.03.2018

Drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në Camp Nou. Neymar nuk ka kërkuar rikthimin në Barcelonë. Sulmuesi i Paris Saint-Germain spekulohet se do të largohet nga ...

“Pro” apo “kundër” kthimit të Neymar, Messi befason të gjithë…

VeqSport - 13.03.2018

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Coutinho: Do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë

Zhurnal - 13.03.2018

Coutinho: Do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë Philippe Coutinho ka thënë se do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë, midis spekulimeve për një kthim të ...

Real Madrid me ofertë rekorde për Neymarin

Lajmi.net - 13.03.2018

. Real Madrid ka intensifikuar përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar. Klubi madrilen ka paraqitur një ofertë rekorde për rikthimin e ish yllit të Barcelonës në La ...

Neymar në ditëlindjen e së motrës, mungon Bruna Marquezinhe

SuperSport - 13.03.2018

Neymar Junior ndodhet në Brazil ku po vijon fazën riaftësuese pas operacionit në kavilje. 26-vjeçari pavarësisht problemit fizik nuk ka mungusar në festën e ditëlindjes së 22-të të motrës së tij, ...

Coutinho për Neymar: E ka derën e hapur në Barcelonë

SOT - 12.03.2018

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho është shprehur se do ti pëlqente shumë të luante përkrah Neymar: “Nejmari është një futbollist i madh, pasi e njoh mirë sepse me të kam luajtur te ...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

Portalb - 13.03.2018

Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun. Dy kompanitë më të rëndësishme të veshjeve sportive, Nike dhe Adidas ...

Al-Khelaifi gjobitet me 18 mln euro nga gjykata e Egjiptit

Zhurnal - 13.03.2018

Al-Khelaifi gjobitet me 18 mln euro nga gjykata e Egjiptit Problemet nuk kanë fund për Nasser Al-Khelaifin. Presidenti i Paris Saint Germain, që po mundohet të administrojë çështjen “Neymar”, është ...

Neymar te Reali, Nike ‘bekon’ transferimin

Mapo - 13.03.2018

Nike është e gatshme të financojë transferimin e Neymar tek Reali i Madridit. Ky është lajmi që publikon e përditshmja spanjolle AS, sipas të cilës gjiganti amerikan i artikujve sportivë, sponsor ...

Neymar: Dua të shkoj te Reali para Botërorit

Java News - 13.03.2018

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, raportohet se i ka thënë babait të tij se dëshiron që të kalojë te Real Madridit para Kampionatit Botëror që do të mbahet verës në Rusi.

ZYRTARE:Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën!

VeqSport - 13.03.2018

Drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në “Camp Nou”. Sulmuesi i Paris Saint-Germain spekulohet se do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Neymar në ditëlindjen e motrës, mungon dikush i rëndësishëm

Lajmi.net - 13.03.2018

. Neymar Junior ndodhet në Brazil ku po vijon fazën riaftësuese pas operacionit në kavilje. 26-vjeçari pavarësisht problemit fizik nuk ka munguar në festën e ditëlindjes së 22-të të motrës së tij, ...

“Nuk mund të premtojë se Neymar do të qëndrojë 100 për qind te PSG”

Lajmi.net - 12.03.2018

Mundësitë e largimit të Neymar nga Paris Saint Germian në fund të sezonit, vazhdojnë të rriten nga dita në ditë. Pas lajmit se presidenti Nasser Al Khalifi do të udhëtojë për në Brazil për të ...

Rikthimi i Neymar te Barcelona, Coutinho: Është një privilegj të luash me të

BalkanWeb - 12.03.2018

Neymar prej më shumë se 1 jave ndodhet në Brazil, aty ku ka kryer operacionin në këmbë që pritet ta mbajë jashtë fushave për 3 muaj. Braziliani pas një reflektimi sipas mediave spanjolle ka vendosur ...

A do të kthehet Neymar te Barcelona? Deklaratë e madhe nga Coutinho

Lajmi.net - 12.03.2018

"Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të". Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona.

Deklaratat e Neymar, presidenti i Paris SG vizitë futbollistit në Brazil

BalkanWeb - 12.03.2018

Eliminimi nga Real Madrid në “Champions League” ka sjellë një seri episodesh te Paris SG. Më i bujshmi është i lidhur me Neymar i cili së fundmi sipas mediave është shprehur se nuk do të kthehet më ...

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

Telegrafi - 12.03.2018

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak të mungesës së konkurrencës dhe dëshiron të kthehet në La ...

Befason Coutinho: Do të isha shumë i lumtur nëse Neymar…

Sportisot - 12.03.2018

Philippe Coutinho foli për momentin që po kalon Barcelona dhe situatën e tij personale brenda ekipit katalanas. Ai e bëri këtë në prezantimin e “Mediterranean International Cup”.

Neymar-PSG, po ndodh çmenduria

VeqSport - 12.03.2018

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymarit në Francë

Gazeta Express - 12.03.2018

Neymari mund të ndërrojë skuadër gjatë verës, këtë nuk e ka mohuar as drejtori sportiv i ...

Frikë për Real Madridin, Neymar në Premierligë?

Lajmi.net - 12.03.2018

Sipas "Diario Gol", në garë për t'i siguruar shërbimet e Neymar janë futur Manchester United dhe Manchester Cityt. Real Madridi nuk është skuadra e vetme që po e kërkon Neymarin.

City e Unitedi hyn në garë për Neymarin

Gazeta Express - 12.03.2018

Edhe Manchester City e Manchester United janë duke u interesuar për ...

Man City e Unitedi hyn në garë për Neymarin

Alb Portali - 12.03.2018

Edhe Manchester City e Manchester United janë duke u interesuar për Neymarin. Përveç Real Madridit, “Diario Gol” ka raportuar se për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar, kanë hyrë në garë edhe ...

Alarmohet PSG, Al Khelaifi nisët për në Brazil për ta takuar Neymarin, kjo është arsyeja

Lajmi.net - 11.03.2018

Paris Saint Germian ka filluar t’i vuaj pasojat e para pas eliminimit nga Liga e Kampionëve Liderët e Ligue 1, janë eliminuar nga Liga e Kampionëve nga kampionët e kësaj gare, skuadra e Real Madridit.

Shitja e Neymarit te Real Madrid, ndërhyn edhe Katari

BalkanWeb - 12.03.2018

Qëndrimi i Neymar te PSG është i lidhur direkt me shtetin e Katarit. 26 vjeçari është përfolur për një kalim te Real Madrid në La Liga, mirëpo këto spekulime janë hedhur poshtë nga klubi parisien.

Al Khalafi drejt Brazilit, bisedime me Nejmarin për të ardhmen!

InfoSport - 11.03.2018

E ardhmja e Neymar është shndërruar në një çështje shtetërore, të paktën te PSG. Kaq i madh është konfuzioni që ka krijuar dëmtimi i brazilianit dhe eliminimi i PSG nga Champions League, përballë ...

Këshilla e Ronaldos për Neymarin, pas thashethemeve për transferim te Barca dhe Reali

VeqSport - 11.03.2018

Sulmuesi më i mirë që ka pasur futbolli, Ronaldo, i ka dërguar një mesazh bashkëvendësit të tij, Neymar, i cili së fundit është operuar në këmbën e djathtë pas një lëndimi të pësuar te skuadra e ...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

Shqipmedia - 13.03.2018

Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun. Kompania amerikane Nike, që po kërkon të japë një ndihmesë në ...

Neymar te Reali!! Ja kush e sponsoron transferimin

Sportisot - 13.03.2018

Nike është e gatshme të financojë transferimin e Neymar tek Reali i Madridit. Ky është lajmi që publikon e përditshmja spanjolle AS, sipas të cilës gjiganti amerikan i artikujve sportivë, sponsor ...

Coutinho befason me këtë deklaratë për kthimin e Neymar te Barcelona?

VeqSport - 13.03.2018

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”. Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona.

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

Almakos - 12.03.2018

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak të mungesës së konkurrencës dhe dëshiron të kthehet në La ...

Coutinho: Sa mirë, nëse Neymar do të rikthehej te Barcelona!

Flaka - 12.03.2018

Philippe Coutinho foli për momentin që po kalon Barcelona dhe situatën e tij personale brenda ekipit katalanas. Ai e bëri këtë në prezantimin e “Mediterranean International Cup”.

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

Ina - 12.03.2018

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak të mungesës së konkurrencës dhe dëshiron të kthehet në La ...

Coutinho: sa mirë, nëse Neymar do të rikthehej te Barcelona!

Alb Portali - 13.03.2018

Philippe Coutinho foli për momentin që po kalon Barcelona dhe situatën e tij personale brenda ekipit katalanas. Loading... Ai e bëri këtë në prezantimin e “Mediterranean International Cup”.