TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plagosja e mbrëmshme në Lezhë, dorëzohet autori

Albeu.com - 11.09.2019

Brenda 24 orëve është arrestuar autori i plagosjes me armë zjarri të një 37 vjeç ari në qytetin e Lezhë s. Policia sqaron se në pranga ka përfunduar 22 vjeç, me iniciale Sandër Dedgjonaj, i cili ...

Qëlloi me armë zjarri dhe la të plagosur 37-vjeçarin në Lezhë, arrestohet autori

SOT - 11.09.2019

Vihet në pranga autori i plagosjes së 37 vjeçarit ndodhur mbrëmë në qytet Lezhë. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme ku mbeti i plagosur me armë pas një konflikti ...

Plagosja me armë në Lezhë, dorëzohet në polici 22-vjeçari

Top Channel - 11.09.2019

Një 22-vjeçar nga fshati Troshan është dorëzuar në polici, pasi plagosi mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Lezhës, një 37-vjeçar. Përgjatë një konflikti të çastit, autori i ngjarjes, Sandër Dedgjonaj ...

Qëlloi me armë tregtarin fqinj, kapet i fshehur në pyll autori

ABC News - 11.09.2019

Policia e Lezhës ka arrestuar autorin e plagosjes së 37-vjeçarit mbrëmjen e së martës në qytetin e Lezhës. I dyshuari Sandër Dedgjonaj 22 vjeç u gjet i fshehur në pyll në zonën e Troshanit.

Sherri për parkimin, dorëzohet autori i plagosjes në Lezhë

Mapo - 11.09.2019

Policia ka arrestuar 22-vjeçarin me inicialet S.D, i cili plagosi mbrëmjen e djeshme me armë zjarri Arjan Kolën në mes të qytetit të Lezhës. Plagosja me armë ndodhi pranë Katedrales së Lezhës, pas ...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë

BalkanWeb - 11.09.2019

Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të ...

Plagosja e 37-vjeçarit në Lezhë, dorëzohet autori i dyshuar

Java News - 11.09.2019

Vihet në pranga autori i dyshuar i cili një natë më parë plagosi me armë zjarri një 37-vjeçar në Lezhë. I ndaluari është një 22-vjeçar, i cili që prej mbrëmjes së djeshme fshihej në fshatin Troshan.

Publikohet fotoja/ Kush është autori i plagosjes në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e tij

SOT - 11.09.2019

Mbrëmjen e kaluar në Lezhë ndodhi një ngjarje e rëndë, plagosje me armë zjarri. Zbardhet fotografia e autorit të plagosjes. Personi që shihni më poshtë është Aleksandër Dedgjonaj, i cili është ...

Foto/ Kush është personi i plagosur mbrëmë në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e autorit

BalkanWeb - 11.09.2019

“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës ...

Plagosja mbrëmë në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

Albeu.com - 11.09.2019

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 37-vjeçarit Ardjan Kola në Lezhë. Mësohet se autori është Aleksandër Dedgjonaj ka plagosur në këmbë 37-vjeçarin pas një sherri për bizneset e ...

Zbardhet konflikti/ Zbulohet kush është i plagosur në Lezhë

SOT - 10.09.2019

Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Raportohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Ardian Kola, 37 vjeç nga Lezha.

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

Gazeta Express - 11.09.2019

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim ...

Plagosja e 37 vjeçarit në Lezhë pas sherrit, identifikohet autori

Gazeta Express - 10.09.2019

Të shtëna me armë drejt një 37 vjeçari, i identifikuar si Ardjan Kola, në qytetin e Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales.

Të shtëna me armë para Katedrales në Lezhë, plagoset 37-vjeçari

ABC News - 10.09.2019

Një 37-vjeçar u plagos në këmbë pas një sherri të çastit me një person tjetër, i cili u identifikua dhe u shpall në kërkim. Ngjarja ndodhi në qendër të Lezhës, pranë Katedrales.

Plagosja në Lezhë, konflikt mes pronarëve të dy bizneseve (Emrat)

Mapo - 11.09.2019

Aleksandër Dedgjonaj është personi që qëlloi me armë Ardian Kolën, mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe duket se gjithçka ka lidhje me bizneset e dy ...

EMRI/ Plagoset një 37-vjeçar pas sherrit, identifikohet autori

Durres Lajm - 10.09.2019

Të shtëna me armë në mes të qytetit, detajet e para Të shtënat me armë drejt një 37-vjeçari në qytetin e Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur ...

Plagosi 37-vjeçarin në Lezhë, bie në pranga autori

Durres Lajm - 11.09.2019

Ka rënë në prangat e policisë autori i dyshuar për plagosjen e 37-vjeçarit, A.K mbrëmjen e 10 shtatorit në Lezhë. Autori i dyshuar është gjetur në fshatin Troshan në sajë të kontrollit të policisë, ...

Plagosja me armë në Lezhë, dorëzohet në polici 22-vjeçari

Botasot - 11.09.2019

Një 22-vjeçar nga fshati Troshan është dorëzuar në polici, pasi plagosi mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Lezhës, një 37-vjeçar. Përgjatë një konflikti të çastit, autori i ngjarjes, Sandër Dedgjonaj ...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë

Medial - 11.09.2019

LEZHË Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të ...

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

Botasot - 11.09.2019

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim ...

Plagosja e 37 vjeçarit në Lezhë pas sherrit, identifikohet autori

Botasot - 10.09.2019

Të shtëna me armë drejt një 37 vjeçari, i identifikuar si Ardjan Kola, në qytetin e Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales.