TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përplasjet Rama-Meta, LSI del me deklaratë të fortë dhe ka një thirrje për gjithë shqiptarët

SOT - 12.01.2019

Kreu i Grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili këshillon shqiptarët të qëndrojnë larg kryeministrit Rama, për të cilin shkruan se është një i lajthitur.

Tit Vasili për Ramën: Rrijini larg këtij të marri, mos e afroni që të mos vini erë edhe ju

Gazeta Tema - 12.01.2019

Kreu i Grupit parlamentar te LSI-se, Petrit Vasili keshillon shqiptaret te qendrojne larg kryeministrit Rama, per te cilin shkruan se eshte nje i lajthitur.

Debati me Metën, Vasili: Çfarë thoshte Rama për presidentin

BalkanWeb - 12.01.2019

Kryetari i Grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili teksa iu është bashkuar debatit në distancë mes presidentit Ilir Meta dhe Edi Ramës, i bëri thirrje shqiptarëve që të qëndrojnë larg ...

Debati me Metën, Vasili: Çfarë thoshte Rama për presidentin

Mapo - 12.01.2019

Kryetari i Grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili teksa iu është bashkuar debatit në distancë mes presidentit Ilir Meta dhe Edi Ramës, i bëri thirrje shqiptarëve që të qëndrojnë larg ...

"Rrijini larg Ramës, mos e afroni që të mos vini erë edhe ju vetë"

Botasot - 12.01.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, sjell në vëmendje qëndrimet e ndryshme, sipas tij, të kryeministrit Edi Rama për Ilir Metën president.