TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pranoi një mesazh nga e ëma, Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit

Telegrafi - 16.05.2019

Prezantuesja e sportit, Ilda Bejleri është njëra nga femrat më të komentuara në showbizz-in shqiptar. Zeshkania mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina”, gjersa ka folur për jetën dhe karrierën e ...

Ilda Bejleri i hyn biznesit, ja me se do të merret!

Botasot - 16.05.2019

Moderatorja e njohur sportive ka qenë e ftuar e “Rudinës“ në Tv Klan, ku ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta e saj, që prej fëmijërisë e deri tek planet e së ardhmes së afërt, të cilat lidhen me nje ...

“Është shumë emocionuese”, Ilda Bejlerit i ndodh e papritura në mes të emisionit

SOT - 15.05.2019

Ilda Bejleri, moderatorja e emisioneve sportive ka qenë e ftuar tek “Rudina”, ku ndër të tjera rrëfeu fëmijërinë e saj. Ajo e quajti këtë periudhë si më të bukurën që ka jetuar.

Ilda Bejleri përlotet në emision

Botasot - 15.05.2019

Marrëdhënia nënë e bijë është komplekse po aq sa edhe speciale. E pikërisht për ketë marrëdhënie foli sot ndër të tjera në emisionin “Rudina” në Tv Klan moderatorja Ilda Bejleri.

Ilda Bejleri godet sërish, me këtë veshje duket super-joshëse (FOTO)

Tetova Sot - 15.05.2019

Ilda Bejleri ka ‘goditur’ sërish në shenjë. Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

Ilda Bejleri shkëlqeu në paraqitjen e fundit në fustan të zi, duket 'përvëluese'

Zeri - 14.05.2019

Si çdo herë tjetër, bukuroshja shqiptare Ilda Bejleri nuk ka zhgënjyer me dukej as në paraqitjen e fundit. Në një fustan të zi, Ilda dukej tejet joshëse, teksa linjat e saj perfekte u vunë në pah, ...