TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kloppi i zbulon planet e Liverpoolit për afatin kalimtar

Gazeta Express - 12.07.2019

Jurgen Klopp ka bërë të ditur se Liverpooli nuk do të jetë shumë aktiv gjatë këtij afati kalimtar të verës, duke thënë se lojtarët si Rhian Brewster dhe Alex Oxlade-Chamberlain janë si transferime të ...

Klopp e ka një lajm të keq për tifozët e Liverpoolit

Zeri - 12.07.2019

Liverpooli triumfoi 6:0 sot në ndeshjen miqësore ndaj Tranmere Rovers, transmeton zeri.info Nathaniel Clyne (6’), Rhian Brewster (38’, 45’), Curtis Jones (54’), Divock Origi (60’) dhe Paul Glatzel ...

Liverpooli e fiton me spektakël miqësoren e parë

Gazeta Express - 11.07.2019

Kampioni i Evropës e ka nis me fitore 6-0 përgatitjen për sezonin e ri. Liverpooli e ka mposhtur 6-0 skuadrën e Ligue One të Anglisë, Tranmere Rovers, në miqësoren e parë të “Redsave” para startit të ...

Liverpooli shënon edhe dy gola të shpejtë, realizon edhe Origi

Gazeta Express - 11.07.2019

Liverpooli është duke e mposhtur 5-0 skuadrën e Tranmere Rovers. Pas Nathaniel Clyne, edhe Rhian Brewster, në miqësoren e parë të “Redsave” para startit të sezonit 2019/20, kanë realizuar edhe Curtis ...

Liverpooli s’ndalet, talenti Rhian Brewster shënon dy gola të shpejtë

Gazeta Express - 11.07.2019

Liverpooli është duke e mposhtur 3-0 skuadrën e Tranmere Rovers. Pas Nathaniel Clyne, edhe Rhian Brewster ka shënuar në miqësoren e parë të “Redsave” para startit të sezonit 2019/20, raporton Gazeta ...

Liverpooli shënon gol pas gjashtë minutave lojë

Gazeta Express - 11.07.2019

Liverpooli po e mposht 1-0 skuadrën e Tranmere Rovers. Ishte mbrojtësi i djathtë, Nathaniel Clyne, ai që shënoi në miqësoren e parë të “Redsave” para startit të sezonit 20198/20.

Vulosi suksesin e Liverpool në Champions, vjen shpërblimi për heroin

Botasot - 10.07.2019

Sulmuesi 24-vjeçar që u transferua nga Lille në vitin 2014, Divock Origi sapo ka nënshkruar një marrëveshje të re me Liverpool, çka do të zgjasë qëndrimin e tij në Merseyside për një kohë të gjatë.

Liverpool shpërblen sulmuesin, belgu firmos kontratë të re (VIDEO)

Albeu.com - 10.07.2019

Divock Origi do të vijojë të qëndrojë në "Anfield Road". Sulmuesi belg ka firmosur një kontratë të re me Liverpool , duke konsoliduar pozitat te The Reds.

ZYRTARE/ Liverpooli rinovon kontratën me Divock Origin (VIDEO)

LajmiFundit - 10.07.2019

Liverpooli ka rinovuar kontratën me sulmuesin, Divock Origi. Faqja e Liverpoolit nuk saktëson se për sa vite është rinovuar kontrata, por shkruan se 24-vjeçari ka nënshkruar kontratë afatgjate me ...

Zyrtare: Heroi i Ligës së Kampionëve nënshkruan kontratë afat-gjate me Liverpoolin

Zeri - 10.07.2019

Divock Origi ka vendosur të qëndrojë në Liverpool duke nënshkruar kontratë të re afat-gjate. 24-vjeçari i cili u transferua në klub nga Lille në vitin 2014, ka nënshkruar kontratë të re me klubin nga ...

Zyrtare: Origi nënshkruan kontratë të re afatgjate me Liverpoolin

Gazeta Express - 10.07.2019

Divock Origi ia ka përkushtuar të ardhmen Liverpoolin, duke nënshkruar kontratë të re afatgjate me kampionin evropian. Sulmuesi 24-vjeçar, i cili iu bashkua Liverpoolit nga Lille më 2014, nënshkroi ...

Ylli i Liverpoolit vazhdon kontratën me klubin

Koha.net - 10.07.2019

Sulmuesi belg Divock Origi ka nënshkruar kontratë afatgjate me klubin nga Anfield Road. 24 vjeçari nënshkroi pran trofeut të gjashtë të Ligës së Kampionëve, duke qenë njëri nga protagonistët në ...

Liverpool shpërblen sulmuesin, belgu firmos kontratë të re

Botasot - 10.07.2019

Divock Origi do të vijojë të qëndrojë në "Anfield Road". Sulmuesi belg ka firmosur një kontratë të re me Liverpool, duke konsoliduar pozitat te The Reds.