TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zidane flet pas dështimit me Leaganesin: Me lojtarët që kemi, duhet të luajmë më mirë

Telegrafi - 16.04.2019

Zinedine Zidane ishte i pakënaqur me barazimin në Butarque kundër Leganesit me rezultat 1:1. Por, francezi dëshironte të mbronte paraqitjen e lojtarëve të tij, megjithëse i vjen keq që ekipi vazhdon ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve

Lajmi.net - 15.04.2019

Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që ...

Real Madrid nuk ka motivim. Vetëm barazim ndaj Leganesit

Top Channel - 15.04.2019

Në një sezon ku nuk ka më asnjë objektiv, Real Madrid nuk ka arritur më shumë sesa një barazim 1-1 në transfertë ndaj Leganesit. Ishin vendasit ata që kaluan të parët në avantazh me anë të Silva, në ...

VIDEO/ Reali ndalet sërish, Benzema e shpëton ndaj Leganesit

BalkanWeb - 16.04.2019

Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim ...

Vetëm Benzema nuk mjafton (VIDEO)

InfoSport - 15.04.2019

Real Madridi është ndalur në transfertën ndaj Leganes në ndeshjen e fundit të javës së 32-të në La Liga. “Mbretërit” barazuan 1:1, duke u ndalur në kuotën e 61 pikëve, duke theksuar edhe më shumë ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes

Lajmi.net - 15.04.2019

Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku ...

Leganes 1-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, më i miri në fushë ishte Benzema

Telegrafi - 15.04.2019

Real Madridi nuk ka arritur të shënojë fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1.

Benzema shpëton Realin nga drama

Mapo - 15.04.2019

Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën ...

Reali merr vetëm një barazim kundër Leganesit

Telegrafi - 15.04.2019

Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1.

Sezon i dështuar te Real Madridi, vendi i dytë vetëm në ëndërr

Zeri - 15.04.2019

Real Madridi ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Leganes, rezultat ky që ia vështirëson edhe më tepër synimit për vendin e dytë. Jonathan Silva shënoi për vendasit krejt në fund të pjesës së parë ndërsa ...

Ndalet Reali i Zinedine Zidane

Gazeta Express - 15.04.2019

Real Madridi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Leganes, duke barazuar 1-1. Real Madridi i Zinedine Zidane nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Leganes, ndeshje e vlefshme ...

Reali vetëm barazim me Leganesin

Koha.net - 15.04.2019

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Leganesin në xhiron e 32-të të La Ligas. Ekipet barazuan 1 me 1. Silva shënoi golin e vetëm për Leganesin, teksa te Reali realizoi Karim Benzema.

Befason Leganes, kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO)

Albeu.com - 15.04.2019

Leganes ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Realit në fundin e pjesës së parë. Silva ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 45’ ku mënjeherë pas golit skuadrat kanë shkuar në dhomat ...

Pjesa e dytë mes Leganes dhe Real Madrid nis me gol

Zeri - 15.04.2019

Real Madridi e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Leganes. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Municipal de Butarque", madrilenët e kanë shënuar golin e barazimit.

Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë

Gazeta Express - 15.04.2019

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”.

Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

Lajmi.net - 15.04.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Leganes dhe Real Madridit. Leganes dhe Real Madrid do të përballen në kuadër të javës së 32-të në La Liga.

Leganes - Real Madrid: Pjesa e parë përfundon me rezultat të papritur

Zeri - 15.04.2019

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit. Ndeshja që po zhvillohet në "Municipal de Butarque" ka përfunduar me rezultat 1:0 për vendasit.

Shumë lojtarë të dëmtuar, çfarë pritet mes Leganes – Real Madrid

Mapo - 15.04.2019

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Municipal de Butarque”, skuadra e Leganes pret Real Madridin në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në La Liga. Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa Courtois, ...

Leganes – Real Madrid: Formacionet zyrtare, nuk starton Bale

Telegrafi - 15.04.2019

Leganes do të jetë nikoqir i skuadrës së Real Madridit në stadiumin Municipal de Butarque. Leganes janë të pamposhtur në tri ndeshjet e fundit duke shënuar duke fitore dhe një barazim.

Formacionet zyrtare: Leganes - Real Madrid

Zeri - 15.04.2019

Real Madridi do ta zhvillojë sonte ndeshjen e javës së 32-të në La Liga. Në "Municipal de Butarque", skuadra e Zinedine Zidane është sonte mysafire e Leganes, shkruan Zëri.

S’ka vend për Bale, startojnë Asensio, Valverde dhe Isco

Gazeta Express - 15.04.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leganesit dhe Real Madridit. Zinedine Zidane e ka lënë në stol uellsianin, Gareth Bale, edhe pse 29-vjeçari e ka pasur gjatë gjithë javën në ...

Zbulohen emrat që do të braktisin Realin këtë verë!

InfoSport - 15.04.2019

Zinedine Zidane ka folur me mediat përpara ndeshjes së Real Madrid me Leganes dhe ai ka zbuluar mbi planet e transferimit të klubit, duke paralajmëruar për ndryshimet e ardhshme .

Zidane flet pas dështimit me Leaganesin: Me lojtarët që kemi, duhet të luajmë më mirë

Zhurnal - 16.04.2019

Zinedine Zidane ishte i pakënaqur me barazimin në Butarque kundër Leganesit me rezultat 1:1. Por, francezi dëshironte të mbronte paraqitjen e lojtarëve të tij, megjithëse i vjen keq që ekipi vazhdon ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve

Almakos - 15.04.2019

Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që ...

Benzema shpëton Realin në transfertën ndaj Leganesit

SuperSport - 15.04.2019

Në një sezon ku nuk ka më asnjë objektiv, Real Madrid nuk ka arritur më shumë sesa një barazim 1-1 në transfertë ndaj Leganesit. Ishin vendasit ata që kaluan të parët në avantazh me anë të Silva, në ...

VIDEO/ Reali ndalet sërish, Benzema e shpëton ndaj Leganesit

Medial - 16.04.2019

Reali i Madridit është ndalur sërish në kampionat. Madrilenët kanë barazuar 1:1 në trasfertë përballë skuadrës së Leganesit. Kur mendohej se45 minutshi i pjesës së parë do të përfundonte në barazim ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes

Almakos - 15.04.2019

Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku ...

Benzema shpëton Realin nga turpi ndaj Leganesit

Alsat - 15.04.2019

Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Ishin pikërisht vendasit ata që kanë kaluar në avantazh ...

Benzema bën sërish shpëtimtarin për Realin (VIDEO)

Albeu.com - 15.04.2019

Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën ...

Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë

Botasot - 15.04.2019

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”.

Leganes-Real Madrid: Formacionet zyrtare, Bale në stol

Albeu.com - 15.04.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leganesit dhe Real Madridit. Zinedine Zidane e ka lënë në stol uellsianin, Gareth Bale , edhe pse 29-vjeçari e ka pasur gjatë gjithë javën në ...

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve

Medial - 16.04.2019

Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes

Botasot - 15.04.2019

Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes (VIDEO)

Tetova Sot - 16.04.2019

Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku ...