TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E vetme, me një femër: Dalin fotot e Janevas nga burgu (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva nga burgu i Shutkës , ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Shikoni çfarë bën në Shutkë ish-kryeprokurorja Katica Janeva (FOTO)

Tetova Sot - 11.09.2019

Portale në gjuhën maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga qelitë e Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh “Reket”.

Del fotoja e Katica Janeva-s në burg, shikoni ç’bën ish-kryeprokurorja në qeli

SOT - 11.09.2019

Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Del fotoja, shikoni çfarë bën në Shutkë ish-kryeprokurorja Katica Janeva (FOTO)

Ina - 11.09.2019

Portale në gjuhën maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga qelitë e Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh “Reket”.

Del fotoja, shikoni çfarë bën në burg ish-kryeprokurorja Katica Janeva

BalkanWeb - 11.09.2019

Mediet maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Katica Janeva fotografohet nga burgu i Shutkës

Shqipmedia - 11.09.2019

Ajo dje eshte fotografuar ne oborin e burgut te Shutkes Prokurorja Speciale Katica Janeva është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore.

Shkëlqimi dhe rrënia e Katicës, ja si duket nga oborri i burgut!

Zhurnal - 10.09.2019

Shkup, 10 shtator – Tashmë ish kryeprokurorja speciale në dorëheqje e Prokurorisë speciale, Katica Janeva është fotografuar nga burgu i Shuto Orizares ku po qëndron në paraburgim me vendim të ...

Katica Janeva fotografohet nga burgu i Shutkës

Tetova Sot - 10.09.2019

Ajo sot eshte fotografuar ne oborin e burgut te Shutkes Prokurorja Speciale Katica Janeva është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore.