TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top 10 fanellat më të mira në Evropë për edicionin 2019/20

Telegrafi - 13.08.2019

Tashmë klubet i kanë bërë publike fanellat për edicionin e ardhshëm dhe si gjithmonë flitet për ato që janë më të bukurat. Gazeta spanjolle AS ka bërë një renditje për 10 fanellat më të bukura që do ...

Fanellat e Juventusit me shkronja të veçanta

Alsat - 13.08.2019

Në Shangai është prodhuar fanella e dytë e Juventusit, e cila ndryshe nga ajo zyrtare, emrat e futbollistëve i ka të shkruar me shkronja kineze. 5 futbollistë të Juventusit, kanë tashmë fanellën e ...