TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United

Telegrafi - 12.06.2019

Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe ...

Huqja e Lukakut që është bërë ‘hit’ në internet

Lajmi.net - 12.06.2019

Transferimi në ‘Old Trafford’ nuk ka shkuar si duhet. Në dy sezone tashmë me ‘Djajtë e Kuq’, ai ka shënuar vetëm 28 gola. 26-vjeçari gjithashtu ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të ...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United

Gazeta Express - 12.06.2019

Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund ...

Lukaku: është koha për ndryshim të mjedisit

Alsat - 12.06.2019

Romelu Lukaku është emri më i nxehtë në merkaton e verës. Sulmuesi i Mançester Junajtedit është projektuar për t’u larguar dhe vetë këtë e konfirmoi në një deklaratë për media pas ndeshjes ...

Man Utd refuzon ofertën e Inter – Italianët ofruan një lojtar plus para për Lukakun

Lajmi.net - 10.06.2019

Lukaku po kërkohet me ngulm nga skuadra e Inter, të cilët janë duke rindërtuar skuadrën që nga ardhja e Antonio Conte në krye të stolit. Sipas raportimeve të fundit, Inter kanë ofruar Ivan Perisic ...

Unitedi thuhet se e ka refuzuar shkëmbimin Perisic-Lukaku

Telegrafi - 10.06.2019

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që ka ofruar para dhe Ivan Perisicin në shkëmbim të shërbimeve të Romelu Lukakut, bëjnë të ditur mediat në Angli.

United refuzon ofertën e Interit për shkëmbim të Perishiqit me Lukakun

Koha.net - 10.06.2019

“Djajtë e Kuq” nuk nguten për ta larguar sulmuesin belg nga ekipi. Romelu Lukaku duket se nuk bën më pjesë në planet e Ole Gunnar Solskjaer, i cili po mendon ta shesë në verë.

Manchester Unitedi i përgjigjet Interit për Lukakun

Gazeta Express - 10.06.2019

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që përfshinte para ta gatshme dhe Ivan Perisicin për sulmuesin Romelu Lukaku. Përfaqësuesi i Belgjikës është në listën e dëshirave të Antonio ...

Manchester Unitedi i përgjigjet Interit për Lukakun

Zhurnal - 10.06.2019

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që përfshinte para ta gatshme dhe Ivan Perisicin për sulmuesin Romelu Lukaku. Përfaqësuesi i Belgjikës është në listën e dëshirave të Antonio ...

Manchester Unitedi i përgjigjet Interit për Lukakun

Tetova Sot - 10.06.2019

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që përfshinte para ta gatshme dhe Ivan Perisicin për sulmuesin Romelu Lukaku. Përfaqësuesi i Belgjikës është në listën e dëshirave të Antonio ...