TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

Top Channel - 21.04.2017

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të ...

Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet

BalkanWeb - 21.04.2017

SHKODER- Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në ...

Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet

Ora news - 21.04.2017

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme.

Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares

Java News - 21.04.2017

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të ...

Arrestohet 35-vjeçari në Shkodër, kërcënoi me armë një 26-vjeçare

Albeu.com - 21.04.2017

Policia ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të rëndë në Malësinë e madhe pasi shtetasi Alfred Jakaj , ka kanosur me armë zjarri një 26 vjeçare.

Parandalohet vrasja e 26-vjeçares për prona

Durres Lajm - 21.04.2017

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme.

Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26 vjeçares

Botasot - 21.04.2017

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të ...

Parandalohet vrasja në Malësinë e Madhe, shkak problemet e pronësisë

LajmiFundit - 21.04.2017

Policia e Malësisë së Madhe ka parandaluar një vrasje ditën e djeshme. Sipas njoftimit zyrtar pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, Njësia Administrative Shkrel, Malësi e Madhe, ...

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

Mapo - 21.04.2017

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të ...

Policia e Shkodër parandalon një ngjarje kriminale, 35-vjeçari kanos me armë 26-vjeçaren

SOT - 21.04.2017

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të ...