TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këtë video të nënës së Rita Orës duke kërcyer në ujë nuk duhet ta humbisni

Gazeta Express - 14.08.2019

Vera kërcen në lumin Buna si një vajzë e re! Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit.

Vera Ora po i vazhdon pushimet në lumin Buna, nuk po e ndal argëtimin dhe fotot në bikini

Gazeta Express - 14.08.2019

Nëna e Rita Orës po vazhdon të qëndrojë në shtëpinë e tyre pranë lumit Buna në Ulqin. Kjo verë ka qenë fantastike për Vera Orën. Nëna e yllit të muzikës, Rita Orës, që nga fillimi i sezonës ka ...

Nëna e Rita Orës ‘joshë’ në bikini një copëshe

Lajmi.net - 13.08.2019

Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon, shkruan lajmi.net. Nëna e këngëtares Rita Ora e cila me profesion është psikiatër ...

Nëna e Rita Orës joshëse në bikini

Botasot - 13.08.2019

Vera Ora ka publikuar një tjetër foto në bikini. Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon.