TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vetëvendosje do që në Telekom të shpallet gjendje e jashtëzakonshme

Koha.net - 12.07.2019

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë thirrje që sa më parë të shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Telekomin e Kosovës. Shefi i Grupit Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, e ka kërkuar këtë ...

Konjufca pyet Ahmetin: Pse Mustafa bënte të rrëzohej me votat e serbëve, e Haradinaj jo

Koha.net - 12.07.2019

Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka deklaruar se mocioni për rrëzimin e Qeverisë është dashur të dilte në Kuvend në muajin qershor.

Konjufca: Nga Telekomi përfituan Monako dhe pushteti!

Zeri - 12.07.2019

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se prej Telekomit të Kosovës kanë përfituar tri partitë në pushtet, PDK, AAK dhe NISMA, raporton Zeri.info.

Konjufca pyet Ahmetin: Pse Isa Mustafa është rrezuar me votat e serbëve e Haradinaj jo

Botasot - 12.07.2019

Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka deklaruar se mocioni për rrëzimin e Qeverisë është dashur të dilte në Kuvend në muajin qershor.

Konjufca – Ahmetit: Pse Isa Mustafa është rrëzuar me votat e serbëve e Haradinaj jo?

Medial - 12.07.2019

“Lëvizja Vetëvendosje ka pas shpresë që do të arrihej konsensus mes opozitës që mocioni të dilte në Kuvend më së largu në fund të qershorit. LDK nuk e ka pas të njëjtin qëndrim, ndoshta kjo lidhet me ...