TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Egjipt, vret burrin me një koktej Viagra dhe pilula gjumi

Top Channel - 16.05.2019

Gruaja donte të martohej me burrin që dashuronte, i cili e ndihmoi të organizonin planin djallëzor. Dukej sikur vdekja kishte ardhur nga një sëmundje.

Gruaja e vret burrin me koktej viagrash – e ndihmoi dashnori

Gazeta Express - 15.05.2019

Dukej se kishte vdekur nga një sëmundje. Por në fakt, ishte gruaja e tij ajo që e vrau, e cila për tre ditë me radhë i kishte tretur në ushqim, duke përgatitur pilula Viagra me qëllim eliminimin e ...

Egjipt, donte të martohej me të dashurin, gruaja helmon burrin

BalkanWeb - 15.05.2019

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu.

Donte të martohej me të dashurin, gruaja vret burrin me një koktej Viagra dhe pilula gjumi

Gazeta Tema - 16.05.2019

Gruaja donte të martohej me burrin që dashuronte, i cili e ndihmoi të organizonin planin djallëzor. Dukej sikur vdekja kishte ardhur nga një sëmundje.

Plan djallëzor ndaj burrit që të martohej me dashnorin, e pëson egjiptiania

Java News - 15.05.2019

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi, pasi donte të martohej me dashnorin. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu.