TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Abazi ia kujton Molliqajt se në fund vendos populli

Botasot - 11.09.2019

Një përplasje e ashpër nisi sonte qysh në fillim të emisionit Pressing në T7. Ishte Dardan Molliqaj ai që nisi me akuza kundër Haki Abazit, që kandidon për deputet në VV.

Haki Abazi ia kthen Molliqajt: Populli e njeh babanë tim e tëndin, ai e jep verdiktin

Zeri - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi, i është përgjigjur akuzave që kandidati i kolaicionit PSD – AAK ia bëri në T7. Molliqaj e akuzoi Abazin se është ‘servil dhe profiter’, duke ia ...

Haki Abazi ia kthen Molliqajt: Populli e njeh babanë tim e tëndin, ai e jep verdiktin

Botasot - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi, i është përgjigjur akuzave që kandidati i kolaicionit PSD – AAK. Molliqaj e akuzoi Abazin se është ‘servil dhe profiter’, duke ia përmendur edhe ...

Zotohet Dardan Molliqaj: Nëse një sondazh kredibil e vë Vetëvendosjen të parën unë tërhiqem nga gara

Gazeta Express - 11.09.2019

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Molliqaj në këtë emision ka folur edhe për sondazhet e fundit që janë ...

Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues të Vetëvendosjes

Telegrafi - 11.09.2019

Përfaqësuesi i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj dhe ai i Vetëvendosjes, Haki Abazi, janë përballur në një emision televiziv. Dardan Molliqaj (PSD) ka kritikuar Haki Abazin, duke thënë se ai ...

Haki Abazi ia kthen Molliqajt: Populli e njeh babanë tim e tëndin, ai e jep verdiktin

Gazeta Express - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi, i është përgjigjur akuzave që kandidati i kolaicionit PSD – AAK ia bëri gjatë emisionin Pressing në T7.

Abazi dhe Molliqaj sulmojnë njëri-tjetrin me fjalët “tradhtar, matrapaz e gënjeshtar”

Gazeta Express - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi dhe kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj po përballën me akuza nga njëri-tjetri në emisionin Pressing të T7.

Dardan Molliqaj përplaset me Haki Abazin- “Albin Kurti është Hashim Thaçi i ri”

Botasot - 11.09.2019

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Abazi në këtë emision është përplasur me kandidatin për deputetë nga radhët e ...

Dardan Molliqaj përplaset me Haki Abazin- “Albin Kurti është Hashim Thaçi i ri”

Gazeta Express - 11.09.2019

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Abazi në këtë emision është përplasur me kandidatin për deputetë nga radhët e ...

Molliqaj – Abazit: Ti je servil, pije do ujë flladitu pak!

Botasot - 11.09.2019

Me një përplasje të ashpër në mes Haki Abazit, kandidatit për deputet në radhët e VV-së dhe Dardan Molliqajt nga PSD. Ky i fundit nisi duke akuzuar Abazin, duke thënë se nuk ka pse të flet me të, ...

Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV-së, fillon përplasja mes tyre

Lajmi.net - 11.09.2019

Të dy kanë filluar menjëherë përplasjet pasi Molliqaj tha se nuk e konsideron përfaqësues të VV-së, Abazin. “Haki Abazi nuk e përfaqëson Vetëvendosjen. Ata nuk guxojnë me dalë me folë me të tjerët.

Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV’së, fillon përplasja mes tyre

Gazeta Express - 11.09.2019

Në emisionin Pressing të T7, po përballen Haki Abazi nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqaj nga koalicioni PSD-AAK. Të dy kanë filluar menjëherë përplasjet pasi Molliqaj tha se nuk e konsideron ...

Molliqaj nuk lë gjë pa i thënë Ramush Haradinajt! A i ka dëgjuar kryetari i AAK-së ndonjëherë këto deklarata të forta ...

Botasot - 09.09.2019

Gjatë kohës që Dardan Molliqaj ishte pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje kishte akuzuar AAK-në se iu merrte haraç bizneseve në Dukagjin. Ai gjatë kësaj kohë, nuk kishte lënë gjë pa i thënë Haradinajt, që ...

Abazi dhe Molliqaj sulmojnë njëri-tjetrin me fjalët “tradhtar, matrapaz e gënjeshtar”

Botasot - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi dhe kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj po përballën me akuza nga njëri-tjetri në emisionin Pressing të T7.

Abazi dhe Molliqaj sulmojnë njëri-tjetrin me fjalët “tradhtar, matrapaz e gënjeshtar”

Zeri - 11.09.2019

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Haki Abazi dhe kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj po përballën me akuza nga njëri-tjetri në emisionin Pressing të T7.

Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV’së, fillon përplasja mes tyre

Botasot - 11.09.2019

Në emisionin Pressing të T7, po përballen Haki Abazi nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqaj nga koalicioni PSD-AAK. Të dy kanë filluar menjëherë përplasjet pasi Molliqaj tha se nuk e konsideron ...