TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar

Alb Portali - 14.11.2017

jë aksident i rëndë në Modena të Italisë, i ka marrë jetën një shoferi shqiptar ditën e sotme. 54-vjeçari me banim në Piacenza vdiq menjëherë pasi mbeti i mbërthyer në kabinë, pas përplasjes mes dy ...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit (VIDEO)

BalkanWeb - 14.11.2017

ITALI – Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në ...

Aksident tragjik në Itali/ Humb jetën 48-vjeçari shqiptar

LajmiFundit - 14.11.2017

Një shofer kamioni me origjinë shqiptare ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në autostradën A22 në Brenero të Italisë. Mësohet se automjeti i cili drejtohej nga 48-vjeçari shqiptar, rezident në ...

Aksident trafiku në Podujevë, nuk raportohet për të lënduar (Foto)

Telegrafi - 14.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan. Sipas dëshmitarëve të rastit, në aksident janë përfshirë dy automjete, me ç’rast nuk raportohet për të ...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 48-vjeçari shqiptar

SOT - 14.11.2017

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Sipas burimeve të mediave ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një ...

Aksidentohet për vdekje kamionisti shqiptar në Itali

Mapo - 14.11.2017

Një shofer kamioni është përfshirë në një aksident me vdekje mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në autostradën Brennero në Itali. Viktima është një 48-vjeçar i lindur në Shqipëri dhe banues në ...

Në 24 orët e fundit, në aksidente trafiku janë lënduar 25 persona

Telegrafi - 14.11.2017

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Kosovës nuk ka ndodhur asnjë aksident trafiku, që ka përfunduar me fatalitet, ndërsa janë lënduar 25 persona në 15 aksidente .

Aksident trafiku mes dy veturave në Prishtinë

Koha.net - 14.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prishtinë, afër Institutit Albanologjik. Në aksident janë përfshirë dy vetura, dhe sipas pamjeve të dërguara nga një lexues i Koha.net shihet se njëra veturë për ...

FOTO/ Përplasja fatale, humb jetën në aksident shqiptari në Itali

Java News - 14.11.2017

Humb jetën në Itali kamionisti shqiptar, 48-vjeçar, por rezident në Gjermani. Mediat italiane raportojnë se shqiptari ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të ...

"Karrotreci" i ka larguar 93 automjete dje në Shkup

Zhurnal - 14.11.2017

"Karrotreci" i ka larguar 93 automjete dje në Shkup Shkup, 14 nëntor - Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB ...

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar

Almakos - 14.11.2017

jë aksident i rëndë në Modena të Italisë, i ka marrë jetën një shoferi shqiptar ditën e sotme. 54-vjeçari me banim në Piacenza vdiq menjëherë pasi mbeti i mbërthyer në kabinë, pas përplasjes mes dy ...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit

Mapo - 14.11.2017

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani.

Aksident trafiku në Podujevë, nuk raportohet për të lënduar (Foto)

Almakos - 14.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan. Sipas dëshmitarëve të rastit, në aksident janë përfshirë dy automjete, me ç’rast nuk raportohet për të ...

Aksidenti i tmerrshëm me kamion i merr jetën shqiptarit

Java News - 14.11.2017

Një shofer kamioni është përfshirë në një aksident me vdekje mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në autostradën Brennero në Itali. Viktima është një 48-vjeçar i lindur në Shqipëri dhe banues në ...

Në 24 orët e fundit, në aksidente trafiku janë lënduar 25 persona

Almakos - 14.11.2017

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Kosovës nuk ka ndodhur asnjë aksident trafiku, që ka përfunduar me fatalitet, ndërsa janë lënduar 25 persona në 15 aksidente .

Humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali, kamioni u përplas në autostradë

Durres Lajm - 14.11.2017

Humb jetën në Itali kamionisti shqiptar, 48-vjeçar, por rezident në Gjermani. Mediat italiane raportojnë se shqiptari ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të ...

Aksident në Itali, humb jetën në mënyrë tragjike shqiptari

Albeu.com - 14.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një kamionist shqiptar 48-vjeç ka humbur jetën . Shqiptari ishte rezident në Gjermani ndërsa ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën A22 në Brennero të ...

Disa të lënduar në aksidente, “karrotreci”  largon 93 automjete në Shkup

Almakos - 14.11.2017

Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale.

E FRIKSHME/ Për 10 muaj 103 të vdekur në aksidente rrugore

Albeu.com - 13.11.2017

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë ...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

Almakos - 13.11.2017

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Vdes këmbësori në një aksident me makinë afër Haraçinës

Lajm - 13.11.2017

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë në afërsi të Araçinës së Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi u largua nga vendi i ngjarjes,përcjell Fol. Siç njoftoi policia , dje në autostradën Shkup në afërsi ...

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

Zhurnal - 13.11.2017

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup Shkup, 13 nëntor- Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 ...

Autobusi pa pilot aksidentohet që në provën e parë

Bota.al - 13.11.2017

Një autobus i krijuar për te udhëtuar pa shofer në Las Vegas u përfshi në një aksident në ditën e parë të shërbimit. Automjeti mbante disa pasagjerë kur u godit nga një kamion.

Aksident trafiku në Bërnicë, nuk ka të lënduar

Koha.net - 13.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bërnicë, në rrugën Prishtinë-Podujevë. Një lexues i Koha.net, ka dërguar disa fotografi dhe ka njoftuar se nuk bëhet fjalë për të lënduar.

Aksident tragjik në Itali, vdes 48-vjeçari shqiptar

SOT - 14.11.2017

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në ...

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

Ina - 13.11.2017

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Vdes këmbësori në një aksident me makinë afër Haraçinës

Antpress - 13.11.2017

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë në afërsi të Araçinës së Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi u largua nga vendi i ngjarjes,përcjell Fol. Siç njoftoi policia , dje në autostradën Shkup në afërsi ...

Shkup, një person i vdekur dhe 23 të lënduar në aksidentet gjatë fundjavës

Telegrafi - 13.11.2017

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit.

Shoferi shqiptar i trailerit vdes tragjikisht në Itali

Albeu.com - 14.11.2017

Një shqiptar i cili ngiste kamionin, ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh ...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

Portalb - 13.11.2017

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Arabia Saudite thirrje për “takim urgjent”

Almakos - 13.11.2017

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit.

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar

Alb Portali - 14.11.2017

Loading... Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident ...

Aksident në Haraçinë, humb jetën një këmbësor

Zhurnal - 13.11.2017

Aksident në Haraçinë, humb jetën një këmbësor Shkup, 13 nëntor- Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor.

Arabia Saudite thirrje për “takim urgjent”

Alb Portali - 13.11.2017

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit.

Vetura përplas për vdekje një këmbësor në Haraçinë, shoferi ikë pa mos ndihmuar!

Telegrafi - 13.11.2017

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

Lajm - 13.11.2017

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

Idividi - 14.11.2017

Shkup, 13 nëntor 2017 (MIA) - Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

Alb Portali - 14.11.2017

Loading... Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit.