TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi ditor, e diel 22 shtator 2019

Portalb - 21.09.2019

Dashi Ndryshe nga herët e fundit sot do tregoheni shume te kujdesshëm dhe te matur kur te flisni me personin qe keni ne krah. Do mundoheni me çdo kusht te ruani një klime sa me harmonike.

Kujdes me lekët/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, zbuloni surprizën që e pret shenjën tuaj

SOT - 21.09.2019

DASHI Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Qetësia do mbizotërojë, por ne disa momente mund te ndieni edhe njëfarë brenge apo mërzitjeje.

Horoskopi ditor, e shtunë 21 shtator 2019

Portalb - 20.09.2019

Dashi Dite shume zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mjaft mire pranë partnerit tuaj dhe do dashuroheni me te pa dorashka. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te gjetur princin e ...

Për disa debate e për disa të tjerë një ditë e qetë, zbuloni kush janë shenjat më me fat

SOT - 20.09.2019

Beqaret do kënaqen pafundësisht me takimet qe do realizojnë dhe me ne fund mund te fillojnë lidhjen qe kane ëndërruar. Financat nuk do jene te mira kështu qe mos e prishni marrëdhënien me familjaret ...

Horoskopi ditor, e premte 20 shtator 2019

Portalb - 19.09.2019

Dashi Planetët do ndikojnë shume negativisht sot ne jetën tuaj ne çift. Debatet dhe mosmarrëveshjet do jene te pafundme. Beqaret ndryshe nga te dashuruarit do kenë një dite te bukur dhe me takime ...

Horoskopi për ditën e sotme, shenja që duhet të luftojë fort

Albeu.com - 20.09.2019

Dashi-Planetët do ndikojnë shume negativisht sot ne jetën tuaj ne çift. Debatet dhe mosmarrëveshjet do jene te pafundme. Beqaret ndryshe nga te dashuruarit do kenë një dite te bukur dhe me takime ...

Horoskopi ditor, e shtunë 21 shtator 2019

Botasot - 21.09.2019

Dashi Dite shume zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mjaft mire pranë partnerit tuaj dhe do dashuroheni me te pa dorashka. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te gjetur princin e ...

Horoskopi për ditën e shtunë, çka thonë yjet?

Gazeta Express - 21.09.2019

Ky është horoskopi për ditën e shtunë Dashi Dite shume zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mjaft mire pranë partnerit tuaj dhe do dashuroheni me te pa dorashka.

Horoskopi, e shtunë 21 shtator 2019!

Medial - 21.09.2019

DASHI 21. mars – 20. prill Te dashuruarit do kenë shume pikëpyetje për personin qe kane ne krah dhe nuk do ndihen shume gati për te hedhur hapa me tej.