TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Më romantik se kaq nuk keni parë kurrë Getin, ja surpriza që i bën Marinës për Shën Valentin (Video)

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE – Instagrami dhe Facebook-u ditën e sotme u tej mbush nga dedikimet e dashurisë, dhuratat, buqeta trëndafilash e lulesh të ndryshme, tullumbacet etj.

Çfarë po ndodh me Getin, po I bërtet Marinës në vesh

Zhurnal - 14.02.2018

Çfarë po ndodh me Getin, po I bërtet Marinës në vesh Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në St. Moritz, një vend që u bë I njohur për estradën vetëm pas viztës ...

Marina e quan Getin “bishë”

Telegrafi - 13.02.2018

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku çifti i famshëm ka publikuar imazhe të shumta në rrjetet sociale.

Geti tregon se është ‘bishë’, ja ku tenton ta kafshojë Marinën

Lajmi.net - 13.02.2018

Janë bashkë në pushim. Por, prezantuesja Marina Vjollca sonte ka publikuar një imazh shumë interesant me Getoar Selimin në Instagram, shkruan lajmi.net Ata shihen se janë veshur me rroba skijimi dhe ...

Çfarë po ndodh me Getin, po I bërtet Marinës në vesh

Gazeta Express - 13.02.2018

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në St. Moritz, një vend që u bë I njohur për estradën vetëm pas viztës se Ramush Haradinaj gjatë Vitit të ...

Getoari fut në sherr motrat Vjollca

Durres Lajm - 13.02.2018

Marina Vjollca mes dy dashurive... Motrat më seksi që moderojnë në ekranet e televizioneve shqiptare po grricen me njëra tjetrën. Teksa ndodhen me pushime në St.

Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.02.2018

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky emisioni i saj i fundit ishte “C'est la vie”.

Çmimi marramendës i kësaj këmishe të Marina Vjollcës

Lajmi.net - 13.02.2018

Ka qenë njëra ndër femrat më të komentuara në media por pas lidhjes me Getoar Selimin emri i saj u lakua akoma më shumë. Përveç jetës private Geti dhe Marina përmenden shumë edhe për jetën luksoze që ...

Marina Vjollca iu thotë natën e mirë me këtë pozë (Foto)

Zhurnal - 13.02.2018

Marina Vjollca iu thotë natën e mirë me këtë pozë (Foto) Marina Vjollca aktualisht ndodhet për pushimë në Zvicër. Moderatorja bukuroshe kujdeset për ndjekësit e saj që herë pas here të publikojë ...

Marina zbulon ku qëndron fuqia e saj

Lajmi.net - 13.02.2018

Moderatorja Marina Vjollca që nga përfundimi i "C'est La Vie" nuk është parë të jetë angazhuar në ndonjë tjetër projekt. Këto ditë, Marina me bashkëshortin Getin dhe motrën e saj, Luanën, shkruan ...

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores

Zhurnal - 12.02.2018

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar.

Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës (FOTO)

Zhurnal - 12.02.2018

Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës (FOTO) Marina Fara vazhdon te mbetet një nga modelet më seksi që ka Shqipëria. Bukuroshja shqiptare shpesh herë poston foto në rrjetet ...

Marina Vjollca e bukur e plot stil në Zvicër (FOTO)

Ina - 12.02.2018

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të bukra të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Ëmbëlsia që e karakterizon ka bërë që ajo të jetë një nga figurat më të dashura.

Marina Vjollca nuse për shtëpi? Flet e zonja e punës

Albeu.com - 13.02.2018

Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar dhe këtë se ka problem ta thotë publikisht. Në një foto të fundit që ajo ka postuar në InstaStory shihet se Marina se ka me shumë ...

FOTO/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës

Ina - 12.02.2018

Marina Fara vazhdon te mbetet një nga modelet më seksi që ka Shqipëria. Bukuroshja shqiptare shpesh herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duket më të vërtetë seksi.

Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim

Telegrafi - 12.02.2018

Çifti i famshëm shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku kanë publikuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Shikoni çfarë rrëmuje bën në dhomën e fjetjes Marina

Gazeta Express - 12.02.2018

Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar por as dhomën e ...

Marina e quan Getin “bishë”

Almakos - 13.02.2018

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku çifti i famshëm ka publikuar imazhe të shumta në rrjetet sociale.

Geti tregon se është ‘bishë’, ja ku tenton ta kafshojë Marinën

Ina - 13.02.2018

Janë bashkë në pushim. Por, prezantuesja Marina Vjollca sonte ka publikuar një imazh shumë interesant me Getoar Selimin në Instagram. Ata shihen se janë veshur me rroba skijimi dhe pas Marinës ...

Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës

LajmiFundit - 13.02.2018

Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky emisioni i saj i fundit ishte “C’est la vie”.

Marina Vjollca nuse për shtëpi? Flet e zonja e punës

LajmiFundit - 13.02.2018

Marina Vjollca duket se nuk e ka shumë dëshirë krevatin e rregulluar dhe këtë se ka problem ta thotë publikisht. Në një foto të fundit që ajo ka postuar në InstaStory shihet se Marina se ka me shumë ...

Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim

Almakos - 12.02.2018

Çifti i famshëm shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku kanë publikuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.