TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

JLO martohet së shpejti, befason Alex: Të gjithë ish-partnerët të ftuar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex , duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu ...

Dasma me Jennifer Lopez po afron, Alex befason me deklaratën: Të gjithë ish-partnerët të ftuar

Botasot - 11.09.2019

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu ...

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj bëjnë veprimet e papritura me ish-partnerët

Lajmi.net - 10.09.2019

Ceremonia e martesës mes këngëtares Jennifer Lopez dhe sportistit Alex Rodriguez nuk duket dhe aq larg. I ftuar në një program televiziv Rodriguez pohoi se në dasmën e tyre do të marrin pjesë dhe ...

Dasma me Jennifer Lopez po afron, Alex befason me deklaratën: Të gjithë ish-partnerët të ftuar

Tetova Sot - 11.09.2019

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu ...