TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Brozovic: E di çfarë do Conte nga unë, duhet të përmirësohem në një aspekt

Botasot - 22.10.2019

- Je prej shumë vitesh në Milano, a është ky Inter-i më i fortë me të cilin ke luajtur? "Më në fund kanë ardhur shumë futbollistë me eksperiencë dhe jemi një skuadër e fortë, por duhet ta tregojmë në ...

Brozovic: Ky është Interi më i mirë në të cilin kam luajtur, duhet të përmirësohem në mbrojtje

Telegrafi - 22.10.2019

Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic, ka pranuar se përkundër që është pjekur si lojtar, ai ka nevojë që të përmirësohet në aspektin mbrojtës. Futbollisti kroat ka siguruar vend në formacionin e ...