TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rosie dhe Jason, një prej familjeve me të lumtura të Hollywoodit

Gazeta Express - 12.06.2019

Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë pushimeve të tyre në Capri të Italisë Konsiderohen një familje perfekte.

Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë pushimeve të tyre në Capri të Italisë Konsiderohen një familje perfekte.

Rosie dhe Jason, një prej familjeve me të lumtura të Hollywoodit (FOTO)

Tetova Sot - 12.06.2019

Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë pushimeve të tyre në Capri të Italisë Konsiderohen një familje perfekte.